TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.06.2011

30 czerwca wygasają umowy z Arką

Z dniem 30 czerwca wygasają umowy niemałej grupy piłkarzy (i nie tylko piłkarzy). Poniżej prezentujemy listę osób, które dziś oficjalnie kończą współpracę z Arką Gdynia:

 

Ante Rozić

Emil Noll

Marciano Bruma

Robert Bednarek

Erwin Skela

Miroslav Bożok

Denis Glavina

Tadas Labukas

Joseph Mawaye

Filip Burkhardt

Paweł Zawistowski

 

Wszystkim piłkarzom dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w kontynuowaniu dalszej kariery!

 

W najbliższych dniach wyjaśni się również Rafała Siemaszki, który w minionym sezonie przebywał w Arce na zasadzie wypożyczenia z Orkana Rumia.

 

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, w dalszym ciągu prowadzone są rozmowy z Krystianem Żołnierewiczem, który kilka dni temu odniósł kontuzję wykluczającą go z gry na kilka miesięcy. Trwają również konsultacje, mające na celu ustalić aktualny stan prawny kontraktu zawartego z Michałem Szromnikiem. Jeśli okaże się, dotychczasowa umowa z tym piłkarzem ulega wygaszeniu, klub podejmie wszelkie kroki, aby podpisać z nim nowy kontrakt. Ponadto pragniemy poinformować, że Arka podpisała nową umowę z Mateuszem Szwochem, ofensywnym pomocnikiem, który w ubiegłym sezonie grał w zespole Młodej Ekstraklasy.

 

Kończą się także umowy niektórym członkom sztabów szkoleniowego oraz medycznego, ale klub czyni starania, aby ich skład osobowy pozostał w niezmienionym kształcie.

 

Z dniem dzisiejszym wygasa również umowa o współpracy z Czesławem Boguszewiczem, o czym piszemy TUTAJ.

 

Skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia