TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.06.2011

Znamy wstępny plan przygotowań Arki do sezonu.

W dniu dzisiejszym oficjalnie obowiązki pierwszego trenera Arki Gdynia objął Petr Nemec. Wraz ze swoim asystentem Pawłem Sikorą w pierwszym dniu pobytu w klubie ostro wzięli się do pracy. Na pierwszym treningu który planowany jest na poniedziałek na godzinę 11 powinni stawić się już także nowi zawodnicy, którzy aspirować będą do gry w zespole Arki w nowym sezonie. Pierwszy tydzień trener poświęci na selekcję i wskaże tych graczy których chciałby zobaczyć także na zaplanowanym zgrupowaniu.

 

Właśnie pierwsze zgrupowanie które odbędzie się we Wronkach w dniach 4-11 lipca  powinno służyć scalaniu kadry pierwszego zespołu. Podczas tego zgrupowania Arka zmierzy się  5 lipca z cypryjską Omonią Nikozja oraz 7 lipca z II ligowym Górnikiem Wałbrzych.

 

Zanim drużyna  Arki wyjedzie na obóz przeglądowi kadry posłużą zapewne sparingi z  beniaminkami I ligi: Olimpią Grudziądz w Gdyni (środa 29 czerwca) oraz 1 lipca z Olimpią Elbląg na wyjeździe.

 

W planach jest także drugie zgrupowanie w Niemczech.

 

tr

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia