TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.05.2011

"Kibic też człowiek".

Arka zakończyła w tym sezonie już występy na swoim stadionie. Od spotkania z  meczu otwarcia z Beroe kibice towarzyszyli zespołowi podczas wszystkich spotkań utrzymując stałą frekwencję. Mimo, że każdy miałby życzenie aby stadion zawsze był wypełniony po brzegi to i tak liczba kibiców w Gdyni na tle innych stadionów może być oceniona na co najmniej dobrą.

 

Poszczególne mecze w lidze obejrzało:

 

Wisła 9170

Lech 11780

Zagłębie Lubin 7140

Cracovia 8220

Lechia 10170

Ruch 6390

Polonia Bytom 6100

Legia 7580

 

Ogółem: 66 550

 

średnio: 8319 widzów na 1 mecz

 

Dziękujemy wszystkim którzy byli z nami od pierwszego do ostatniego meczu (także na stadionie rugby w tym trudnym pod względem ilości miejsc dla kibiców okresie) tego sezonu. Wiemy, że jeszcze przed ostatnią kolejką nie można go w pełni podsumować. Wszak nadzieja umiera ostatnia.

 

Kibice mają prawo do pewnej frustracji związanej z walką Arki o utrzymanie. Wiemy, że uczestniczą także w proteście ogólnopolskim  i że miało to wpływ na jakość dopingu podczas ostatnich spotkań.

 

Mamy nadzieję, że wspólnie jesteśmy przeciwko jakimkolwiek działaniom sprzecznym z zasadami prawa, łamaniu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i regulaminu stadionu. Wiemy, że kibice w Gdyni dzięki m.in. współpracy z klubem coraz lepiej to rozumieją. Mamy nadzieję, że w nowym sezonie dobra atmosfera wśród WSZYSTKICH grup kibiców wróci. Przekonanie to wypływa także z OŚWIADCZENIA SKGA jakie pojawiło się na stronie arkowcy.pl i skierowane zostało do wszystkich kibiców. Fani Arki na pewno między sobą wyjaśnią wszelkie rozbieżności. Wszak "Kibic to też człowiek" i ma prawo do emocji. Wkrótce zakończy się sezon, a więc i kibice odetchną także  po  jego trudach.

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia