TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.10.2010

Trening i wideoanaliza.

Na czwartek sztab szkoleniowy Arki zorganizował swoim podopiecznym jeden trening.

Arkowcy zebrali się już o godzinie 9.00, aby odbyć przedostatni w Gdyni trening przed sobotnim meczem z Ruchem Chorzów. Trener Dariusz Pasieka główny nacisk położył na taktykę, opracowaną specjalnie z myślą o "Niebieskich", uwzględniającą jednocześnie aktualne problemy kadrowe w naszym zespole. Przypomnijmy, że w Chorzowie na pewno na boisko nie wyjdą Miroslav Bożok, Marcin Budziński i Denis Glavina. Z zespołem na Śląsk pojedzie natomiast Emil Noll, który wciąż zmaga się przeziębieniem i w tym tygodniu w ogóle nie trenował. Właśnie z tego powodu jego występ w sobotę stoi pod dużym znakiem zapytania.

Zajęcia na boisku nie były jedynym punktem dnia przygotowanym dla piłkarzy na czwartek. Po zejściu z murawy wszyscy udali się do pomieszczeń klubowych, gdzie wraz z trenerami przeprowadzili wideoanalizę ostatnich spotkań swojego najbliższego rywala.

Jutro rano Arkowcy jeszcze raz wyjdą na boisko treningowe, po czym udadzą się długą podróż na południe Polski.

SkubiPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia