29.08.2010

Arka przegrała w Lubinie (PiłkaNożna.pl)

W meczu 4. kolejki Ekstraklasy, Zagłębie Lubin pokonało przed własną publicznością Arkę Gdynia 1:0. W przerwie meczu nastąpiła awaria oświetlenia na stadionie, co spowodowało przesunięcie rozpoczęcia drugiej części gry o kilkadziesiąt minut.

Strzelcem jedynej bramki dla Zagłębia został Arkadiusz Woźniak, który już w 5. minucie meczu wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Zagłębie nie oddało go do końca, mimo rozpaczliwych ataków Arki w końcówce spotkania. W przekroju całego meczu jednak, to Miedziowi prezentowali się lepiej a Arka miała spore kłopoty ze skonstruowaniem groźnych akcji podbramkowych.

Bohater meczu: Bojan Isailović (Zagłębie)

Golkiper Miedziowych uratował trzy punkty swojej drużynie, broniąc w świetnym stylu uderzenie z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry.