TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.08.2010

Wyjątkowy trening przed Lubinem. Młoda para na szczęście?

Czwartkowy trening rozpoczął się od wizyty ...młodej pary, która w ten niekonwencjonalny sposób chciała uczcić swój ślub, który odbył się w ubiegłą sobotę.

Zobacz materiał filmowy z treningu z "efektami specjalnymi" : ARKA-TV

Kasia i Marcin wstali dzisiaj wcześnie rano aby z Kartuz dotrzeć przed treningiem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Marcin jest kibicem Arki od 8 lat. Trener Dariusz Pasieka wyraził zgodę i w ten sposób oprócz zwycięstwa nad Górnikiem para młoda otrzymała dodatkowy prezent . Mamy nadzieję, że ta sesja przyniesie szczęście i punkty także naszej drużynie w Lubinie!Po takim wprowadzeniu trening przebiegał w pogodnej atmosferze i ten stan dotyczył także dosłownie warunków atmosferycznych, które wczoraj jak wiemy nie rozpieszczały.

Po początkowym truchcie z piłkami, zawodnicy ćwiczyli dwójkami technikę zagrań, a po rozciąganiu w trójkach odbicia z pierwszej piłki.

Następnie zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy i widzieliśmy grę na jeden kontakt, kórej celem było utrzymanie się jak najdłużej przy piłce.

Następnie odbyła się gierka wewnętrzna z udziałem trenerów Witta i Krupskiego, który po "swoich" zajęciach z bramkarzami uczestniczył także czynnie w tej części treningu. Przyznać trzeba, że forma naszych "40 latków'" wyborna!

Składy:
A: Witkowski - Bruma, Płotka, Szmatiuk, Bednarek - Glavina, Budziński, Burkhardt, Zawistowski, Wilczyński - Mawaye

B: Zoch - Krupski, Żołnierewicz, Rozic, Witt - Robakowski, Siemaszko, Sulima, Czoska, Labukas - Ivanovski.

W połowie gry zamienili się Tadas z "Wilczkiem" i Mirko z Josephem.

W pierwszej części gry skuteczni byli Joseph i Mirko, a po zmianie podobne akcje jak podczas ostatnich meczów ligowych starał się wykończyć Tadas Labukas.

W zajęciach zabrakło Emila Nolla, który dziś podda się badaniu USG, które wykaże zakres urazu mięśnia dwugłowego oraz Miroslava Bożoka, który po niedyspozycji żołądkowej w dniu wczorajszym został zwolniony z treningu.

Michał Szromnik jedynie biegał i wykonywał indywidualne ćwiczenia. W zajęciach z pierwszą drużyną od wczoraj bierze udział Krystian Żołnierewicz i jest to kolejny zawodnik Młodej Ekstraklasy, któremu przygląda się sztab szkoleniowy.

tomryb

foto: Małgorzata UrbańskaPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia