TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.09.2010

Liga Typerów - Gwardzista na czele.

Za nami prawie kompletna szósta kolejka zmagań w Lidze Typerów. W zabawie uczestniczy już ponad 1000 osób. Zachęcamy nowe osoby do udziału, ponieważ dołączyć można w każdej chwili. Typuj już teraz!

Na czele klasyfikacji znajduje się obecnie gwardzista z 49 punktami na koncie. Na drugie miejsce spadł dotychczasowy lider Kukurydza, który uzbierał 47 oczek.

Dla lidera po 6 kolejkach mamy nagrodę ufundowaną przez naszego partnera Hotel Wieniawa - jest to weekend dla dwóch osób w tym urokliwym miejscu. Ponieważ do rozegrania pozostał jeszcze przełożony mecz Lecha z Polonią, a różnica punktowa między prowadzącymi wynosi 2 pkt, zwycięzcę poznamy po rozegraniu zaległego spotkania.
Zapraszamy do typowania!
Liga Typerów jest dostępna TUTAJ

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów. Uruchomiliśmy „Ligę Typerów”, w której wygrać można sprzęt sportowy i karnety na kolejną rundę, a także karnety na cały kolejny sezon. Dołączyć można w każdej chwili.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ.

Dodatkowym elementem jest możliwość rywalizacji z trenerem Dariuszem Pasieką oraz dyrektorem Andrzejem Czyżniewskim, którzy (poza konkursem) także wezmą udział w zabawie. Również poza konkursem rywalizować z kibicami będzie Filip Modelski - były junior Arki a obecnie zawodnik angielskiego West Ham United.

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Ze zwycięzcami konkursu będziemy kontaktować się drogą e-mailową, więc prosimy o podawanie w trakcie rejestracji aktywnych kont.

Zapraszamy do typowania i życzymy powodzenia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia