TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.08.2010

Trenerzy po meczu. Optymizm po grze Arki.

Trener Dariusz Pasieka mimo porażki w meczu z Wisłą był zadowolony z postawy zespołu.

Po meczu powiedział:

Graliśmy z przeciwnikiem, który ma wyższe umiejętności. Nie mamy jednak czego sie wstydzić. Uważam, że zawodnicy zagrali dobre spotkanie. W drugiej połowie mieliśmy nawet i cztery stuprocentowe szanse, których nie wykorzystaliśmy.

Nie popełniliśmy zbyt wielu błędów. Okazje Wisły wynikały z tego, że się otworzyliśmy. W pierwszej połowie przytrafiły nam się dwa, w tym jeden zakończył się golem Patryka Małeckiego. W tej sytuacji zabrakło konsekwencji.

Norbert Witkowski mógł inaczej wybić piłkę. Dziwnie to wyglądało, bo Małecki stał blisko bramki. Nie wiem, kto został, że nie było spalonego, ale na pewno zabrakło asekuracji. Szkoda, bo mogliśmy wywieźć punkt z Krakowa.

Przegraliśmy, ale zawodnicy zasłużyli na pochwałę. Zagrali dobrą piłkę, co napawa mnie optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.


Trener Wisły Tomasz Kulawik:

Gdybyśmy wykorzystali okazje z pierwszej części meczu, może łatwiej by nam się grało. Arka w drugiej połowie zagrała agresywniej i stworzyła sobie sytuacje. Dzięki postawie obrońców, którzy zagrali agresywnie i chcieli dowieźć zwycięstwo, wygraliśmy mecz.Poprzedni Następny

Mapa Strony