TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.09.2009

Operacja Polonia dobiega końca

Bardzo ważny mecz Arki z Polonią Warszawa odbędzie się już w sobotę o godzinie 14.45. Atmosferę meczu czuć już w powietrzu. W czwartek odbyła się konferencja prasowa poświęcona sobotniemu spotkaniu, trening i... sesja zdjęciowa drużyny.

Żółto-niebiescy trenowali tylko raz o godzinie 16.00. Tym razem zajęcia odbyły się na głównej murawie stadionu GOSiR. Jednak zanim podopieczni Dariusza Pasieki wyszli na trening, wzięli udział w krótkiej sesji zdjęciowej. Zaraz po pierwszej drużynie do zdjęcia ustawiła się też drużyna Młodej Ekstraklasy.Następnie rozpoczął się normalny trening i żarty się skończyły. W końcu wszyscy rywalizują o miejsce w pierwszym składzie tak więc na zajęciach można było zobaczyć dużo walki i zaangażowania. Poza Darkiem Ulanowskim i Bartkiem Karwanem nikt z kadry nie narzeka na urazy.W piątek drużyna odbędzie jeszcze jeden trening, w godzinie meczu, a następnie Dariusz Pasieka zabierze piłkarzy na mini zgrupowanie i wróci z nimi dopiero na mecz.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia