TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.12.2023

Uczczono pamięć śp. Jacka Dziubińskiego

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja turnieju poświęconego pamięci śp. trenera Jacka Dziubińskiego - legendy gdyńskiej Arki.

 

Na obiektach Akademii Piłkarskiej Dąbrowa spotkali się wychowankowie trenera Dziubińskiego, którzy swoje piłkarskie doświadczenie zbierali jeszcze na historycznych obiektach Arki przy ul. Ejsmonda 1.

 

Reprezentacje poszczególnych roczników (1983,1987, 1990/91) oraz oldbojów i kibiców rozegrały pomiędzy sobą turniej w formacie każdy z każdym.

 

Najlepsza okazała się drużyna Oldboys. Nie liczył się wynik sportowy, a jak podkreślali wszyscy uczestnicy udział i uczczenie pamięci tak zasłużonej dla Klubu postaci.

 

Przy okazji trenerowi Robertowi Wilczyńskiemu, życzymy powrotu do zdrowia z powodu poważnego urazu, którego doznał tuż przed końcem ostatniego meczu turnieju...

 

Organizatorami przedsięwzięcia byli jak co roku Marcin i Paweł Dziubińscy oraz Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki.

 

1 sierpnia minęło 9 lat od czasu gdy odszedł od nas Jacek Dziubiński, związany z Arką od 1970 roku (wówczas jako zawodnik juniorów i rezerw). 

 

Dziękujemy wszystkim z udział w turnieju.

 

Pamiętamy!

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia