TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.03.2023

Akcja profrekwencyjna!

Mecz Arka Gdynia – GKS Katowice (1 kwietnia, godzina 20:00) i zakup biletów na to spotkanie rozpoczęło akcję profrekwencyjną, która potrwa aż do zakończenia sezonu zasadniczego. Założenie jest proste: im wyższa frekwencja tym większa zniżka na bilety.

Arkowcy wyjątkowo mocno potrzebują Waszego wsparcia. Wszyscy liczymy na gorący doping podczas meczu, w którym zmierzymy się z GKS Katowice. Aby na trybunach zjawiła się jak największa liczba Kibiców, startuje promocja. Bilety na najbliższe spotkanie dostępne będą w cenach: 15 zł (Górka) i 25 zł (Tory oraz Olimpijska – bez VIP). Cena biletów ulgowych jest jeszcze niższa – to odpowiednio: 5 zł i 15 zł.

Powyższe ceny obowiązywać będą od startu sprzedaży do 31 marca do godziny 23:59. W dniu meczu bilety będą kosztować: 25 zł i 35 zł, a także ulgowo: 15 zł i 25 zł (we wszystkich przypadkach nie będą obowiązywać dodatkowe opłaty w kasach).

ABY SKORZYSTAĆ Z RABATU, PRZY ZAKUPIE BILETU ONLINE NALEŻY WPISAĆ KOD PROMOCYJNY: ARKAGKS (przy zakupie stacjonarnym należy powiedzieć sprzedawcy o kodzie rabatowym).


Ale to dopiero początek! Spotkaniem z GKS Katowice rozpoczynamy budowanie jak najwyższej frekwencji na kluczowe mecze tego sezonu. To właśnie od frekwencji uzależniony będzie rabat na kolejne spotkanie w Gdyni. Im więcej Kibiców dopingować będzie żółto-niebieskich, tym niższa będzie cena biletów na kolejne domowe spotkanie. Tym samym frekwencja w meczu z „GieKSą” wyznaczy zniżkę na spotkanie, w którym rywalem będzie Skra Częstochowa (16 kwietnia, 15:00).

Wysokość zniżki w zależności od przekroczenia frekwencyjnego progu:
•    więcej niż 4000 uprawnionych do wejścia na stadion kibiców to 5% zniżki na kolejny mecz;
•    więcej niż 4500 uprawnionych kibiców to 10% zniżki na kolejny mecz;
•    więcej niż 5500 uprawnionych kibiców to 15% zniżki na kolejny mecz;
•    więcej niż 6500 uprawnionych kibiców to 20% zniżki na kolejny mecz;
•    więcej niż 7500 uprawnionych kibiców to 25% zniżki na kolejny mecz;
•    więcej niż 8000 uprawnionych kibiców to 30% zniżki na kolejny mecz.

 

Zniżka na kolejne mecze obowiązywać będzie w przedsprzedaży (a więc od początku sprzedaży do 48 godzin przed rozpoczęciem danego spotkania) i dotyczyć będzie biletów normalnych oraz ulgowych. Zniżka nie obowiązuje na bilety VIP.

Promocje, które wprowadzamy to efekt rozmów Klubu ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki oraz przedstawicielami pierwszej drużyny, która dodatkowo przeznaczy w tym sezonie środki na przejazdy kibiców na mecze Arki. Wniosek ze spotkania jest jasny i dla wszystkich jednakowy: każdemu zależy na jak najlepszych wynikach oraz jak największym wsparciu, które osiągnąć możemy wspólnymi siłami i przy maksymalnym zaangażowaniu każdego z nas.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia