TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.07.2022

Nowe wyjazdowe komplety Arki Gdynia

Obok klasycznych żółtych domowych, na wyjazdach Arkowcom będą towarzyszyły niebieskie komplety. Tym samym odsłaniamy drugą z trzech kart.
 
Niebieski będzie najczęściej obecnym kolorem przy okazji spotkań wyjazdowych. Takie komplety Arkowcy będą przywdziewali w większości spotkań poza Gdynią.
 
UNIKATOWY WZÓR 
Co je wyróżnia? Łatwo dostrzegalnym elementem jest granatowy wzór, który również pojawia się na karnetach i wszystkich grafikach. To motyw przewodni tego sezonu.
 
HERB W TECHNOLOGII TPU 
Podobnie, jak w koszulkach domowych, herb wykonany został z termoplastycznego poliuretanu. To nowoczesna technologia, dzięki której wykonany element charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, uwzględnia nawet najmniejsze detale.
 
 
 
Stosowana jest przez największe marki europejskie: Barcelonę, Real Madryt czy Chelsea. Przewagą takiego wykonania nad haftami jest fakt, że koszulka nie ściąga się wokół herbu, co znacznie poprawia estetykę koszulki.
 
KUP TERAZ! 
Koszulki już teraz można nabywać na sklep.arka.gdynia.pl w cenie 235 zł – dla posiadaczy karnetów. Cena sklepowa to 279 zł. Od poniedziałku „wyjazdówki” zawisną również na wieszakach Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia