TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.07.2022

Firma Beditom Partnerem Premium Arki Gdynia

Do grona Partnerów Premium Arki Gdynia dołączyła firma Beditom. Firma Beditom sp. z o.o. powstała w 1995 roku i od początku działa na rynku bram i automatyki dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. W roku 1999 jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram garażowych i przemysłowych.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/thumbnail_Beditom_4446d748c22bafa2948ba257701ba58f.jpg

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi o wysokich kwalifikacjach oraz współpracy z najlepszym firmami z branży, Beditom oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów i obsługi. Firma działa zarówno  w kraju oraz w Europie poprzez sieć autoryzowanych przedstawicieli. Firma oferuje obsługę klienta od etapu  doradztwa poprzez wykonanie, montaż oraz serwis w całym okresie użytkowania. Beditom dba o bezpieczeństwo klientów, a wyroby firmy spełniają wymagania europejskich norm i przepisów.

 

 

 

 

Jak firma definiuje swoje cele i misję:

 

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów na najwyższym poziomie technologicznym. Rozpoznajemy potrzeby odbiorców, a następnie przetwarzamy je w innowacyjne rozwiązania dbając o konkurencyjność naszych wyrobów.

W relacjach z naszymi klientami oraz partnerami handlowymi przestrzegamy wysokich standardów zawodowych i etycznych.

 

Zaufanie ze strony klientów i partnerów jest wyrazem najwyższego uznania dla pracy naszego zespołu.

 

 

My także dziękujemy za zaufanie i witamy na żółto-niebieskim pokładzie!

 

#Arka Razem!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia