TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.06.2024

Nowy punkt Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia w Auchan

Po otwarciu punktu w Auchan Rumia, czas na kolejny. Tym razem zobaczycie nas w Auchan w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni.

Oficjalne "przecięcie wstęgi" nastąpi we wtorek 25 czerwca. Tego też dnia spotkacie zawodników pierwszego zespołu. Od 12:30 do 13:15 czekać na Was będą Dawid Gojny i Hubert Adamczyk. To zatem idealna okazja do krótkiej rozmowy, zdobycia autografu i zrobienia zakupów w nowo otwartym punkcie Auchan Riviera Gdynia.

To kontynuacja rozwoju sprzedaży oficjalnych, żółto-niebieskich produktów. Po otwarciu punktów na stadionie: najpierw trybunie Tory później GOSiR, teraz jeszcze bardziej wychodzimy Wam naprzeciw przy okazji codziennych zakupów.
 

Punkt umiejscowiony jest w Auchan w Centrum Handlowym Riviera Gdynia. Nie sposób go przegapić. Żółto-niebieskie obrandowanie od razu przykuje wasze spojrzenia. 

Ekspozycja produktów zajmie trzy regały na dziale sport, jednak oferta będzie rozbudowywana. Na chwilę obecną do sprzedaży trafią między innymi: t-shirty, szale, czapki czy kubki, a także mniejszy asortyment.

Powstanie kolejnego z punktów w sieci sklepów Auchan to istotny krok w kierunku zwiększania dostępności oficjalnych produktów dla kibiców Arki Gdynia w regionie.

Zapraszamy na zakupy do punktów w Auchan!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia