TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.04.2022

Trzecia edycja badania kibiców klubów Fortuna 1 Ligi

Rozpoczęło się właśnie trzecie w historii badanie opinii kibiców klubów Fortuna 1 Ligi. Badanie stwarza kibicom możliwość oceny wybranych aspektów funkcjonowania klubów, a klubom i lidze dostarczy cenne informacje pod kątem przyszłych projektów kierowanych do piłkarskich fanów.

 

Do udziału w badaniu zachęcani są fani wszystkich klubów występujących w Fortuna 1 Lidze oraz pozostali sympatycy piłki nożnej śledzący pierwszoligowe zmagania. Ankieta dostępna jest pod adresem https://badaniekibicow.webankieta.pl/. Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut.

 

Wśród pytań przewijają się kwestie związane z działaniem klubów, oglądaniem meczów na stadionach oraz w telewizji i internecie oraz pytania dotyczące postrzegania ligi przez kibiców.

 

Badanie przeprowadzane jest przez Fortuna 1 Ligę we współpracy z firmą Sport Analytics. Można w nim wziąć udział do 17 kwietnia.

 

W badaniu w 2021 roku wzie?ło udział ła?cznie 8545 respondento?w. Profil kibica, który został utworzony na podstawienia badania w 2021 roku dostępny jest do ściągnięcia TUTAJ.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia