TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.04.2021

Lublin 1979 - Lublin 2021. Historia lubi się powtarzać

Po raz czwarty w historii awansowaliśmy do finału Pucharu Polski. Tym samym powtórzyliśmy sukces z 2018, 2017 i 1979 roku. Dokładnie 42 lata temu, również w Lublinie, sięgnęliśmy po Puchar Polski pierwszy raz. Jak wiadomo: HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ.

Podopieczni trenera Dariusza Marca zapewnili sobie miejsce na kartach żółto-niebieskiej historii półfinałem, w którym po serii rzutów karnych pokonali Piasta Gliwice. Dziś, wszyscy razem, świętujemy awans do kolejnego finału i odliczamy dni do 2 maja. Postaramy się nieco urozmaicić czas oczekiwania na finałowe emocje.
 
 

LUBLIN 1979 - LUBLIN 2021. HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ - to motto, które będzie towarzyszyć nam w najbliższych tygodniach. Właśnie w Lublinie żółto-niebiescy sięgnęli po pierwszy w historii Klubu Puchar Polski. Już 2 maja, po 42 latach, wrócimy do stolicy województwa lubelskiego, by powtórzyć ten sukces i tym samym poszerzyć gdyńską kolekcję trofeów.

 

Zanim Arkowcy wyjdą na murawę Areny Lublin, powspominamy wydarzenia z 1979 roku. Równocześnie będziemy towarzyszyć żółto-niebieskim w przygotowaniach do finałowego meczu - możecie spodziewać się dużej porcji zakulisowych materiałów.


Ale to wciąż nie wszystko. Już wkrótce zaprezentujemy Wam coś specjalnego...  Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia