TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.11.2020

Grali wypożyczeni: 4 występy w 2 meczach

Piłkarze wypożyczeni z naszego klubu zameldowali się na murawie w dwóch ubiegłotygodniowych meczach - jednym z 2. ligi i jednym z 3. ligi. Łącznie wystąpiło 4 zawodników.
 
2. liga

Na boisku po kilku odwołanych z rzędu meczach wróciła ekipa ze Stargardu. W zaległym spotkaniu 2. ligi GKS Katowice - Błękitni oglądać mogliśmy grę Oskara Ryka. Piłkarz wypożyczony z Arki pojawił się na murawie z ławki w 78 min. Wynik meczu był już na tym etapie niemal rozstrzygnięty. Gospodarze podczas pobytu Ryka na boisku zdobyli jedną bramkę, a całe spotkanie wygrali 5:0. Błękitni zajmują obecnie 15. miejsce w lidze.

3. liga

Jedyni reprezentanci Arki w tym tygodniu rozgrywek trzeciej ligi to Norbert HołtynDamian Lisiecki Kacper Wiśniewski. Wszyscy wystąpili w barwach Gryfa Wejherowo w meczu przeciwko Polonii Środa Wielkopolska i rozpoczęli mecz w wyjściowej jedenastce. Hołtyn został zmieniony w 68 min., Lisiecki w 60 min. Wiśniewski rozegrał wyłącznie pierwszą połowę. Gospodarze przegrali z liderem 0:4 i zajmują obecnie 19. miejsce.
 
MU Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia