TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

15.06.2021

"Co, jak i gdzie?" Odpowiadamy na pytania przed meczem!

Drodzy Kibice! 

Cieszymy się z Waszego powrotu na trybuny! Przed nami decydujące mecze w walce o awans do PKO Ekstraklasy! Miło Was Widzieć! Przypominamy jednocześnie, że przyjęte rozwiązania mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym na Stadionie Miejskim w Gdyni podczas meczów Arki Gdynia w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.


Dlatego prosimy Was o stosowanie się do zasad obowiązujących w tym szczególnym okresie, wyrozumiałość i współpracę.


Wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom odnośnie kwestii organizacyjnych podczas spotkań ligowych, zapraszamy do artykułu, w którym znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

W celu zapoznania się z najczęstszymi pytaniami zapraszamy do przeczytania naszego "FAQ" znajdującego się na stronie. 

 

Poniżej przedstawiamy zasady, jakie będą obowiązywać podczas meczów, w trakcie wejścia i przebywania na Stadionie Miejskim w Gdyni.
OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z MECZEM 

 

 

 

 • Kasy biletowe w dniu meczu będą zamknięte; karnety nie obowiązują; obowiązują jedynie bilety, wydrukowane samodzielnie po zakupie online w ramach posiadanego karnetu lub bezpośredniego zakupu. 
 • Kasa reklamacyjna (kasa nr 2 i 3) otwarta będzie od godziny 19:00. UWAGA! Nie ma możliwości wydruku w kasie reklamacyjnej na stadionie!
 • Stadion będzie dostępny 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego, prosimy o zaplanowanie szybszego przyjścia na Stadion, co umożliwi bezkolizyjne wejście.
 • Stadion pozostanie z wydzielonymi strefami 0 oraz 1. Dla kibiców dostępna jest strefa 1 - trybuny stadionu. Wejście do strefy 0 jest zabronione.
 • Organizator przygotuje przed stadionem -  dojścia do kołowrotów - prosimy o zachowanie społecznego dystansu.
 • Punkty dezynfekcji zostaną usytuowane bezpośrednio za wejściami. Dezynfekcja rąk będzie przeprowadzana przez stewardów. Każdy kibic wchodzący i wychodzący ze stadionu zostanie poddany dezynfekcji rąk.
 • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa powszechnego kibice wchodzący na stadion, do budynku głównego - strefy  VIP - będą zobowiązani do zakrywania ust (używania maseczek ochronnych) do czasu zajęcia swojego miejsca na trybunie; podczas wchodzenia na pozostałe trybuny nie obowiązuje zakrywanie nosa oraz ust.
 • Prosimy o zachowanie na Stadionie dystansu społecznego, na trybunach i ciągach komunikacyjnych, a także podczas korzystania z toalet.
 • Przychodząc na stadion prosimy aby nie zabierać ze sobą toreb, gadżetów, parasoli oraz innych akcesoriów, które mogą potencjalnie przenosić na sobie wirusy oraz bakterie.
 • Po wejściu na trybuny prosimy o zajmowanie miejsc wskazanych na bilecie.
 • Przed zakończeniem meczu spiker zawodów będzie podawać komunikaty dotyczące wyjścia ze stadionu aby uniknąć tłoku podczas wyjścia.
 • Prosimy o dostosowywanie się do komunikatów oraz wskazówek udzielanych przez stewardów.GASTRONOMIA

 

W trakcie spotkania zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych! Znajdziecie tam min. ciepłe posiłki, napoje oraz przekąski!

 

W dniu meczu zapraszamy do restauracji naszego Partnera "Olimpijska 5" oraz naszych punktów gastronomicznych #NaStadionie

 

Punkty oferują możliwość dokonania płatności bezgotówkowej. Każdy z punktów wyposażony jest w terminal płatniczy!


UWAGA!

Zachęcamy do płatności "kartą" w punktach gastronomicznych! 
Prosimy o zachowywanie odległości w kolejkach - min. 2 metry od kolejnej osoby!  
PARKINGI & KOMUNIKACJA


DOJAZD NA STADION & PARKINGI

Dojeżdżając na stadion możemy skorzystać z komunikacji miejskiej, do czego gorąco zachęcamy! 

 Możemy również skorzystać z parkingów dla aut osobowych "RIVIERA" (UWAGA! Parking z ograniczeniami ze względu na usytuowanie punktu szczepień) oraz "MAŁOKACKA". 
 
UWAGA! Parkując na ul. Małokackiej (zostaje wyłączona z ruchu 2 godziny przed meczem!) prosimy pozostawić auto przodem do wyjazdu w stronę Witomina oraz nie parkować na tzw. "BUS PASIE"!. Jest to bardzo ważne ze względów logistycznych. 
 
Ul. Olimpijska w dniu meczu 3 godziny przed meczem jest wyłączona z ruchu.
 
JADĄC SAMOCHODEM NA MECZ, BARDZO PROSIMY O OZNACZENIE AUTA BARWAMI
 (SZAL NA PODSZYBIU, CHORĄGIEWKA, NAKLEJKI ITP.) 

W CELU UŁATWIENIA DLA SŁUŻB PORZĄDKOWYCH. BARWY TO "PRZEPUSTKA"
 DO PARKINGU NA UL. MAŁOKACKIEJ! 
 
 
 


JAK TRAFIĆ NA SEKTOR F (SEKTOR GOŚCI)?

 

 

Widzimy się #NaStadionie!

Poprzedni Następny

Mapa Strony