TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.04.2024

Otwieramy kolejny punkt Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia

Po sukcesie premiery nowego punktu Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia na trybunie tory... otwieramy kolejny! Podczas niedzielnego meczu z Resovią Rzeszów drugi taki punkt znajdziecie na trybunie GOSiR.

Jeśli jesteś miłośnikiem zakupów w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia, to ta wiadomość na pewno Cię ucieszy! Zmieniamy się dla Was, kibiców, chcemy, byście mieli większą i łatwiejszą dostępność do żółto-niebieskich zakupów w dniu meczowym.

Równo z otwarciem stadionowych bram (w przypadku tego meczu będzie to 11:10), otworzymy też już nie jeden... a dwa punkty wypełnione gadżetami Arki Gdynia! Czynne będą również w trakcie meczu, aż do ostatniego klienta po końcowym gwizdku.

Punkt GOSiR dostępny będzie wyłącznie dla kibiców z tej trybuny. Zlokalizowany będzie przy wejściu na sektor D. Punkt Tory dostępny będzie wyłącznie dla kibiców z tej trybuny. Zlokalizowany będzie w narożniku graniczącym z trybuną Górka.
 

Co znajdziemy w punktach?


Zakupicie między innymi szale, czapki, proporczyki, piłki czy flagi. Nie zabraknie bluz z nowej kolekcji "Orlovski". Do tego tak zwany drobny asortyment, jak smycze, magnesy, notesy czy długopisy. Zapraszamy do odwiedzenia punktu, by poznać jego pełną ofertę.
 
 
W obu punktach kupicie też maskotki potrzebne Wam do pluszakowej akcji w przerwie meczu. Prosimy o ich zabezpieczenie, by w jak najlepszym stanie trafiły potem do potrzebujących. Możecie je również nabyć w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia