TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.11.2019

Żółto-niebieskie wyprawki

W ramach projektu Kibice Razem, wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki, po raz kolejny odwiedziliśmy dzieci w gdyńskich szkołach. Na dobry początek zawitaliśmy do Szkoły Podstawowej nr 43 w Gdyni. 

 

Na spotkaniu z pierwszoklasistami obecny z nami był Maksymilian Banaszewski.Grupę starszą odwiedzili Adam Deja oraz Fabian Serrarens.

 

 

 

 

Z relacji opiekunów wiemy, że dzieci nie mogły doczekać się wizyty zawodników Arki Gdynia, czego dowodem było duże zaangażowanie uczniów podczas spotkania oraz mnóstwo uśmiechu na ich twarzach.

 

Dzieci chętnie zadawały zawodnikom pytania dotyczące specyfiki zawodu piłkarza, a także z podziwem obserwowały popisy techniczne zawodników z piłką. Na koniec, w ramach nagrody otrzymały od nas m.in.:

 

  • worki na buty
  • smyczki
  • plany lekcji
  • opaski odblaskowe
  • balony

 

 

 

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy włączyli się w powodzenie tej akcji oraz pracownikom szkoły za wspaniałe przyjęcie oraz pyszny obiad. Projekt Kibice Razem Arka Gdynia, jest współfinansowany przez miasto Gdynia.

 

 

 

 

 

Kolejne wyprawki przed nami! #ArkaRazem
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia