TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.01.2020

Zyskajmy razem! Rusza program partnerski PKO Banku Polskiego!

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu Programu Partnerskiego między Arką Gdynia, a PKO Bankiem Polskim - partnerem tytularnym Ekstraklasy będącym jednocześnie Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy. Ten pionierski projekt otwiera nowe możliwości, dzięki którym Nasz Klub zyska dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, w tym piłki młodzieżowej. 

Włączając aktywnie i angażując w inicjatywę Was – kibiców klub będzie mógł np. wymienić murawę na boiskach treningowych albo wesprzeć rozwój infrastruktury akademii albo zakupić autokar do przewożenia najmłodszych roczników na treningi i spotkania. W ramach trzyletniego Programu Partnerskiego do ekstraklasowych klubów może trafić strumień nawet 60 milionów złotych.

Pieniądze pozyskamy, w zamian za Waszą aktywność i otwierane za pośrednictwem strony klubowej oraz portali społecznościowych bankowe rachunki, pożyczki i kredyty.

 

UWAGA! Zyskamy jako Klub tylko wtedy, gdy kliknięcie w reklamę danego produktu bankowego na naszej klubowej stronie
 lub klubowych mediach społecznościowych i skorzystacie z oferty PKO Banku Polskiego spełniając warunki promocji zawarte w regulaminie promocji!

 
Podkreślamy, że wsparcie klubu oraz korzyść dla kibica zostanie naliczona wyłącznie w przypadku internetowego zakupu produktów.

 
 


Dodatkowo zyskacie również Wy!

 

Za każdy założony nowy produkt zgodnie z regulaminem promocji możecie otrzymać voucher do wydania w sklepie kibica lub na zakup biletu/karnetu - od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę i aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny!

 


Sprawdź jak łatwo założyć rachunek w PKO Banku Polskim
z Oficjalną Kartą Ekstraklasy z herbem Arki Gdynia!

Kliknij w wybrany produkt PKO Banku Polskiego! 
 

Kibice i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowani o zaawansowaniu i rozwoju Programu Partnerskiego. Od teraz każdy kibic indywidualnie będzie mógł włączyć się jeszcze aktywniej we wspieranie naszego Klubu!
Arka Razem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia