TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.11.2019

Zmiany w sztabie medycznym I zespołu

Nowym koordynatorem sztabu medycznego w Arce został Piotr Jasiński, który w tej roli zastąpił Marka Gadułę. Ponadto sztab medyczny I zespołu wzmocnił Marcin Uznański

Piotr Jasiński pracuje w sztabie pierwszej drużyny od kwietnia 2017 roku. Pełnił w nim funkcję fizjoterapeuty i pod okiem Marka Gaduły zbierał niezbędne doświadczenie, które teraz z pewnością będzie procentować w nowej roli. Urodził się 14 grudnia 1983 roku w Gdyni i jak sam podkreśla, od małego kibicuje Arce. Specjalizację z odnowy biologicznej ukończył na AWFiS w Gdańsku. Pierwsze doświadczenia w klubie sportowym zbierał w Orkanie Rumia, a później w Gryfie Wejherowo. Współpracował także z rugbistami z RC Arka Gdynia. Życzymy powodzenia!
 
 
 
Sztab medyczny uzupełni ponadto Marcin Uznański. Nasz nowy fizjoterapeuta urodził się 1 września 1991 roku w Puławach. W wieku 18 lat przeniósł się do Gdyni, gdzie zdobywał kolejne stopnie edukacji w zakresie fizjoterapii. Na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym uzyskał tytuł magistra. Praca z naszymi piłkarzami nie będzie pierwszym kontaktem ze sportowcami. Współpracował m.in. z piłkarzami ręcznymi Arki Gdynia, zawodniczkami gdyńskiego GTPR-u, a także siatkarzami AZS AWF Gdańsk.
 
 

W roli koordynatora sztabu medycznego Piotr Jasiński zastąpił Marka Gadułę.  Pan Marek z Arką związany był od 2010 roku. Wcześniej współpracował m.in. z reprezentacjami Polski w piłce ręcznej od juniorek do seniorek, z reprezentacjami piłkarzy ręcznych i nożnych Kataru, młodzieżową kobiecą reprezentacją Polski w piłce nożnej, a także pierwszą reprezentacją Polski seniorów, z którą u boku Pawła Janasa awansował na Mundial 2006, a wraz z Leo Beenhakkerem na Euro 2008. Panie Marku, dziękujemy za wszystko!
 
   Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia