TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.03.2018

Startuje Arka Gdynia eSports Team!

Arka Gdynia to blisko 90 lat historii, dumy i tradycji. Arka zawsze była klubem o najwyższych ambicjach w każdej sferze działań. Wraz z rozwijającym się rynkiem tzw. "eSportu", mamy przyjemność ogłosić oficjalne rozpoczęcie projektu jakim będzie "Arka Gdynia eSports Team"!

 

 

Świat popularnego "eSportu" jest miejscem gdzie możemy spotkać wielu kibiców żółto-niebieskich i liczymy, że projekt drużyny eSportowej pozwoli na kibicowanie "Arkowcom" w innowacyjnym rodzaju współzawodnictwa.

 

eSport to rywalizacja zyskująca miliony fanów na całym świecie. Tysiące turniejów najbardziej popularnych tytułów spośród gier, profesjonalne zespoły reprezentujące kluby sportowe oraz Mistrzostwa Świata, czy Europy gdzie spotyka się najlepsze zespoły z całego świata.

 Zapraszamy do śledzenia sekcji eSportu:

Facebook.com/ArkaeSports

Twitter.com/Arka_eSports


 

 

Najpopularniejsze gry esportowe to Counter Strike, FIFA, League of Legends czy Starcraft 2. Sekcje esportowe posiadają drużyny min. PSG, Manchesteru City czy Schalke 04. Wśród polskich zespołów również możemy znaleźć drużyny esportowe min. Legii Warszawa czy Wisły Płock.

 

Dziś możemy oficjalnie ogłosić, że żółto-niebieskich w świecie gry FIFA 18 reprezentować będą:

 

Bartosz "Bartas" Tritt

 

"Bartas" jest Wicemistrzem Świata, Wicemistrzem Europy z 2012 roku oraz Mistrzem Polski FIFA11. Od wielu lat należy do ścisłej czołówki Polskiej sceny FIFA. Po krótkiej przerwie powraca do poważnego grania, a pierwsze efekty było widać kilka tygodni temu kiedy to wygrał Malta E-Sports Masters w Poznaniu. Swoją przygodę z serią FIFA rozpoczął w 2000 roku, natomiast online jego przygodą rozpoczęła się w 2004 roku kiedy to w swoim premierowym turnieju na Poznań Game Arena zajął 3 miejsce. Na scenie uważany za najbardziej opanowanego gracza ze wszystkich zawodników!


Michał "Owca" Owczarzak 

 

 

"Owca" pierwszy raz szerszej publiczności pokazał się w 2011 roku na turnieju „Rap Game Fun”, co ciekawe nie mając własnej konsoli, pokonał między innymi aktualnego wówczas mistrza Polski i ostatecznie zajął 3 miejsce. Jego kariera od tego momentu mocno przyspieszyła i już po paru miesiącach awansował na Mistrzostwa Świata, które ukończył w najlepszej szesnastce turnieju. Od tamtego czasu wygrał dwa GameFestivale i zajął 3 miejsce podczas Your Road to Katowice na Intel Extreme Masters, w tym samym roku również zdobył tytuł mistrza Polski. Kilka tygodni temu powracając do gry, zdobył 2 miejsce na Malta E-Sports Masters ulegając w finale Bartasowi. W grze najważniejsza dla niego jest obrona, stąd też przydomek „profesor obrona”.


 

Już dziś czeka nas turniej "FIFA 18 Ekstraklasa Cup" w którym rywalizuje 16 drużyn Lotto Ekstraklasy w formie spotkań 2 vs 2. Życzymy powodzenia "Bartasowi" oraz Marcinowi Warcholakowi! #ArkaRazem
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia