TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.11.2017

Premiera gry Football Manager 2018.

10 listopada to dzień premiery gry Football Manager 2018 z rozgrywkami LOTTO Ekstraklasy!

Drugi rok z rzędu grając w grę z serii Football Manager, można wcielić się w opiekuna drużyny z najwyższej polskiej ligi piłkarskiej. 

 

 

 

Football Manager 2018 umożliwia rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Macintosh. Dzięki oficjalnej licencji, gracze zyskują dostęp do zdjęć piłkarzy, herbów wszystkich 16 zespołów oraz systemu rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.  

 

Football Manager 2018 odznacza się niespotykanym nigdy dotąd realizmem rozgrywek, emocji oraz kontroli. Zabiera gracza w miejsca dostępne jedynie w świecie gry, w którym można się zatracić. Mówiąc krotko to doświadczenie najbliższe wykonywaniu pracy menadżera sportowego w prawdziwym życiu. 

 

Partnerem dystrybucyjnym firmy SEGA Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech jest firma Cenega. Football Manager 2018 będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. 

 

Arka Gdynia SSA poleca! 

 

AR 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia