TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.11.2017

Siłownia i stałe fragmenty.

W czwartek zawodnicy Arki trening mieli rozłożony między salę ćwiczeń a boisko. W piątek również zajęcia były urozmaicone, tyle że tego dnia zajęcia rozpoczęły się od siłowni.

 

O godz. 11-ej podopieczni trenera Ojrzyńskiego spotkali się w siłowni. Tam przez 30 minut przeszli przez szereg ćwiczeń ogólnowzmacniających.

 

 

Po krótkiej wizycie w szatni i zmianie stroju, nasi piłkarze stawili się na boisku bocznym. Jak się okazało, spędzili tam ok. trzech kwadransów. Zaczęło się od prostego ćwiczenia z piłkami, a chwilę później zawodnicy pograli „w dziadka”. Najbardziej istotne było jednak to, co zespół ćwiczył później – trener na dziś przewidział bowiem pracę nad stałymi fragmentami gry. Arkowcy jednocześnie doskonalili rozwiązywanie tego elementu w fazie ataku, jak i obrony.

 

 

W tej części zajęć nie uczestniczył Rafał Siemaszko, który po ćwiczeniach w siłowni udał się na zajęcia indywidualne z trenerem Jasińskim. Zabrakło także Krzysztofa Sobieraja

 

Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia