TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.11.2017

Wygraj 250.000 w II edycji zdrapki LOTTO Ekstraklasy!

Wygrywaj w drugiej edycji zdrapki LOTTO Ekstraklasa!

Ponad 17,4 mln. złotych znalazło się w puli nagród drugiej edycji zdrapki LOTTO Ekstraklasa przygotowanej przez Partnera Tytularnego ligi – spółkę Totalizator Sportowy! Od 16. kolejki losy będzie można kupić m.in. przy okazji meczów na części stadionów ligowych.

 

Pierwsza edycja zdrapki z premierą w kwietniu i maju tego roku okazała się wielkim sukcesem. Losy cieszyły się sporą popularnością. Zanotowano wówczas dwie najwyższe wygrane w wysokości 250 tysięcy złotych.

 

Odpowiadając na zainteresowanie ze strony kibiców, Totalizator Sportowy wspólnie z Ekstraklasą przygotował drugą edycję loterii. Nakład losów został powiększony z 4 do 6 milionów, a pula nagród wzrosła z 11 622 000 złotych do 17 419 805 złotych.

 

Losy kupić można w kolekturach LOTTO oraz w autoryzowanej sieci dystrybucji już od 7 listopada. W trakcie 16. i 17. kolejki będą one dostępne także na części stadionów. Totalizator Sportowy uruchomi na nich punkty sprzedaży przy okazji meczów LOTTO Ekstraklasy.

 

Cena jednego losu to pięć złotych. Losy oferowane są w trzech transzach po dwa miliony sztuk każda. Dzięki zakupowi można wygrać nagrody pieniężne w wysokości od 5 złotych do 250 tysięcy złotych. Najwyższych wygranych jest aż trzy – po jednej na każdą transzę.

 

*Uczestnictwo w loterii wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. 

AR

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia