TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.09.2017

Dzień Młodego Arkowca 2017!

W najbliższą niedzielę, tj 17 września br. na Stadionie Miejskim odbędzie się kolejna edycja dnia testowo - naborowego DZIEŃ MŁODEGO ARKOWCA 2017. Dzieci uczestniczyć będą w testach sprawności ogólnej, testach szybkości oraz mini meczach.

 

Trenerzy SI "ARKA" oraz Szkółek A.G. zaopiekują się młodymi zawodnikami i w sposób profesjonalny dokonają na poszczególnych stanowiskach oceny potencjału ruchowego i piłkarskiego każdego z dzieci.

 

Koordynatorzy szkolenia w klubie ARKA Gdynia na trybunach Stadionu Miejskiego spotkają się z rodzicami małych piłkarzy aby przedstawić koncepcję szkolenia dzieci i młodzieży od wieku 6 lat aż po wiek dorosły. Każdy kto przyjdzie, w holu stadionu może z bliska obejrzeć trofea zdobyte przez klub w tym roku i zrobić sobie z nimi foto.

 

Ponadto dzieci otrzymają grupowe zaproszenia na mecze Arki, by dołączyć do projektu KIBICUJ Z KLASĄ i uzbierawszy 10 rówieśników ze szkoły czy z drużyny plus opiekun, bezpłatnie wejść choćby już na mecz ARKA - CRACOVIA!

 

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY!

 

Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2007, 2008, 2009 i 2010.

 

W imprezie biorą udział także dzieci z klubu SI "ARKA" Gdynia, grupy B oraz wszystkie dzieci ze Szkółek Piłkarskich AG z ww. roczników.

 

Zapraszamy wszystkich nowych kandydatów na piłkarzy z Gdyni oraz całego Trójmiasta a także ościennych powiatów!

 

UWAGA WAŻNE:

 

REJESTRACJA KAŻDEGO DZIECKA DO DNIA MŁODEGO ARKOWCA TYLKO PRZEZ INTERNET:

 

aby zarejestrować dziecko do udziału w imprezie, należy skorzystać z prostego i bezpłatnego linka i wypełnić wszystkie pola, maksymalnie do soboty 16 IX do godz. 24.00. Rejestracji także dokonują rodzice dzieci, które obecnie uczęszczają na zajęcia do SI A"ARKA" i Szkółek AG. 

FORMULARZ należy wypełnić tylko JEDEN raz.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DMA_2017_PLAKAT_800_PIX_JPG_bdf92cf63bee47eceb80b359d470911f.jpg

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY TYLKO T U T A J

 

W niedzielę 17 IX, osobiście należy już tylko potwierdzić udział - osobiście, w holu Stadionu Miejskiego i pobrać numer dla swojego dziecka.

 

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY na: www.si-arka.gdynia.pl

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia