TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.03.2017

Dzéń Jednotë Kaszëbów! Twoja "Ekipa z Kaszub"!

Dzysô më fejrëjemë Dzéń Jednotë Kaszëbów. Jak wiémë westrzód najich wiérnëch fanów je baro wiele żôłto-mòdrëch lubòtników, jaczi pòchôdają z Kaszëb!UWAGA! TŁUMACZENIE TEKSTU PONIŻEJ 

Z ti leżnotë wszëtczim kaszëbsczim kibicóm ë lubòtnikóm Arczi Gdiniô, całi klub skłôdô nôbëlniészé żëczbë i rôczi na mecze najégò karna w LOTTO Ekstraklase!
 
Më mómë wiôlgą redotã dac do wiédzë wszëtczim kibicóm ò wrócenim do promòcjowi akcje, jakô da stolemny pòmión w całim pòlsczim państwie. „Kaszëbë grają z Arką!” òsta baro pòzytiwno òbtaksowónô przez wszëtczich kibiców, ale téż môlowé ë òglowòpòlsczé media.

Deją akcje, zgódno z parolą „Arka Razã”, je rôczenié na kòżden mecz kibiców z jinszégò dzélu Kaszëbsczi. Kòżden mecz Arczi mdze dedikòwóny mieszkeńcóm jinégò partu Kraju Kaszëbów! 
 
Zaczinómë òd… piãkny Kòscérznë!
Promòcjô mdze sã tikac całégò kòscersczégò krézu! 
 
 
Drëgą edicjã akcje më mómë pòzwóné: „Karno z Kaszëb”. Rôczony kibice bãdą mòglë, tak jak òstatno, kùpic bilietë za symbòlowégò złotégò!

Jak mòże wëzwëskac tã promòcjã?

Zgruchni swòje karno, maksymalno sztërzech lëdzy, westrzód jaczich je CHÒCLE jeden człowiek, chtërny nigdë nie béł na meczu abò ni mô aktualnégò profilu kibica.

To òznôczô… chcemë założëc, że żôłtô kòszla to człowiek, jaczi mô profil, a mòdrô kòszla to człowiek, jaczi ni mô profilu.
 

   

    

 

     
    
itd. 

We Wajim karnie wiedno mùszi bëc jeden człowiek, chtërnégò szpecjalno weznieta na nen mecz!
 
***
 
Dziś obchodzimy Dzień Jedności Kaszubów. Jak wiemy wśród naszych wiernych fanów jest bardzo wielu żółto-niebieskich sympatyków pochodzących z terenu Kaszub!
  
Z tej okazji wszystkim kibicom i sympatykom Arki Gdynia pochodzących z Kaszub cały klub składa najserdeczniejsze życzenia i zaprasza na mecze naszej drużyny w LOTTO Ekstraklasie!

Mamy przyjemność poinformować wszystkich kibiców o powrocie do akcji promocyjnej która odbiła się szerokim echem w całej Polsce. „Kaszuby grają z Arką!” zostały bardzo pozytywnie ocenione przez wszystkich kibiców, jak i lokalne oraz ogólnopolskie media. 

Ideą akcji, w myśl hasła „Arka Razem”, jest zaproszenie na każdy mecz kibiców z danego regionu na Kaszubach. Każdy mecz Arki dedykowany będzie mieszkańcom innego kaszubskiego regionu!
 
Zaczynamy od… pięknej Kościerzyny! 
Promocja dotyczyć będzie całego powiatu kościerskiego! 

Drugą edycję akcji nazwaliśmy: „Ekipa z Kaszub”. Zaproszeni kibice będą mogli tradycyjnie nabyć bilety za symboliczną złotówkę!

Jak można skorzystać z promocji? 
Zbierz swoją ekipę, maksymalnie 4 osoby, w której znajdzie się co najmniej jedna osoba, która nigdy nie była na meczu lub nie posiada aktualnego profilu kibica.

Czyli.. załóżmy, że żółta koszulka to osoba posiadająca profil, a niebieska koszulka to osoba nie posiadająca profilu


  

   

    

 

     
    
itd. 
 
Więcej informacji dotyczących promocji pojawi się już jutro na naszej stronie!
 
Arka Razem! 
 
 
 Patronat medialny nad akcją "Ekipa z Kaszub" objęło Radio Kaszebe!
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia