TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.05.2017

"Ekipa z Kaszub" - powiat wejherowski i człuchowski wchodzi za 1zł!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich kibiców z powiatu wejherowskiego oraz człuchowskiego na mecz Arka Gdynia – Ruch Chorzów, który rozegrany zostanie 27.05. (sobota) o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Gdyni! Zbierz swoją "Ekipę z Kaszub", a każdy z Was dostanie bilet za 1zł!* 

 

 

 

Przypominamy wszystkim kibicom o akcji promocyjnej „Ekipa z Kaszub”, której ideą w myśl hasła „Arka Razem”, jest zaproszenie na każdy mecz kibiców z danego regionu Kaszub. Każdy ligowy mecz Arki dedykowany będzie mieszkańcom innego regionu!

  

Promocja dotyczyć będzie całego powiatu wejherowskiego oraz człuchowskiego!

 

 

 

Już na mecz z Ruchem Chorzów wszyscy mieszkańcy z powiatu wejherowskiego oraz człuchowskiego będą mogli skorzystać z promocji i kupić bilety na to spotkanie w cenie 1 zł*!

 

*- w celu skorzystania z promocji zbierz swoją ekipę, maksymalnie 4 osoby, w której znajdzie się co najmniej jedna osobaktóra nigdy nie była na meczu lub nie posiada aktualnego profilu kibica.

 

Czyli.. załóżmy, że żółta koszulka to osoba posiadająca profil, a niebieska koszulka to osoba nie posiadająca profilu


  

   

    

 

     
    
itd. 
 

W Waszej paczce zawsze musi znajdować się jedna osoba, którą zgarniecie specjalnie na ten mecz! Nowe profile należy założyć oraz zweryfikować w punkcie sprzedaży, a żeby skorzystać z promocji i zakupić bilety zapraszamy do siedziby Klubu od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 16:00.   

 

Jeżeli nie macie możliwości stawić się w siedzibie Klubu całą paczką, wystarczy, że pojawi się u nas jedna osoba z Waszej ekipy! Wystarczy, że posiadać będzie dane pozostałych osób z którymi wybiera się na mecz! 

 

UWAGA!

Promocja obowiązuje TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY

(do 26.05.2017 włącznie).

 

Wszystkie bilety promocyjne, które nie zostaną odebrane do piątku (26.05.)  do godz. 16:00 zostaną ANULOWANE!

 

 

Arka Razem! 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia