20.02.2017

Statystyka meczu Zagłębie Lubin - Arka.

Arka z Lubina wraca bez punktów. Druga minimalna porażka sprawia, że najbliższe spotkanie piątkowe z Koroną Kielce będzie niezwykle ważne w walce o czołową ósemkę.

W niej umocniła się dzisiaj drużyna Zagłębia, która wygrała z naszym zespołem po bramce zdobytej z rzutu karnego. Sędzia dopatrzył się faulu Tadeusza Sochy na Nesporze, wielu obserwatorów jest jednak odmiennego zdania. Marne to pocieszenie. Konrad Jałocha wyczuł intencje strzelca, jednak uderzenie było niezwykle precyzyjne.

Do przerwy Arka nie oddała na bramkę rywali żadnego strzału. Po straconej bramce w 2 połowie nasz zespół śmielej zaatakował i stworzył zagrożenie pod bramką gospodarzy. Strzelali Mateusz Szwoch i Dariusz Formella, ale bez efektu.