TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.01.2017

Michał Nalepa i Paweł Wojowski po pierwszym sparingu.

Po pierwszym sparingu na cypryjskim zgrupowaniu poprosiliśmy o podsumowanie meczu Michała Nalepę i Pawła Wojowskiego.

 

Michał Nalepa:

 

Widać było, że nasi rywale to zespól z wysokiej półki. Moim zdaniem byli zdecydowanie lepsi od nas w obu połowach. Widać, że chcieli grać w piłkę, dobrze byli poukładani taktycznie. Mieli dobrą technikę, co było widać. Dobra lekcja dla nas, pokazali, że sporo pracy przed nami. Takie mecze są przydatne, bo pokazują nad czym mamy jeszcze pracować.  Lepiej grać takie sparingi niż grać ze słabszym rywalem. Można się sporo nauczyć.

 

Jeśli chodzi o mnie, dobrze się czuję, nie mam problemów z fizycznym wytrzymaniem meczu. Jeśli chodzi o grę, mam nadzieję, że z czasem będzie wszystko lepiej wyglądało. Jeśli chodzi o kondycję, uważam, że doszedłem do reszty zespołu i teraz przede mną zadanie, aby to utrzymać. Muszę pokazywać się z jak najlepszej strony, żeby trener miał także w mojej osobie, alternatywę do gry.

 

Paweł Wojowski:

 

Nie mogę ocenić pozytywnie meczu, bo połowę, w której grałem przegraliśmy 0:2. To był jednak pożyteczny sparing, gdyż graliśmy z dobrą piłkarsko drużyną. Pokazali nam, ile przed nami pracy. Oni są jednak na nieco innym etapie przygotowań i widać było w nich większą świeżość.

 

tr, rozmawiał: skubi

 

KARNETY WIOSNA 2017

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/banner_2016_1260x490_karnety_2017_9522ccfff3ba309452d111842071af35.jpg

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KARNETYONLINE_19cd6ea69c93c9a00cf9f2dc567b978d.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia