TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.08.2016

Konferencja po meczu Olimpia - Arka.

Trener Grzegorz Niciński ocenił pucharowe spotkanie z Olimpią Zambrów jako bardzo ciężkie dla swojego zespołu. Szkoleniowiec rywali pogratulował żółto-niebieskim wygranej i przyznał, że w przekroju całych 90 minut, to Arka była lepszym zespołem.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- To jest właśnie piękno pucharów. Przyjechaliśmy do drużyny, która była bardzo ambitna, dobrze zorganizowana i miała bardzo dobrze grającego bramkarza. Nasza duża nieskuteczność spowodowała, że do końca wynik był sprawą otwartą. Strzeliliśmy bramkę w doliczonym czasie z rzutu karnego, ale musieliśmy się sporo napracować, by przejść do kolejnej rundy.

 

Awans na pewno cieszy. W pełnym wymiarze pokazali się dziś zawodnicy, którzy wcześniej mniej grali. Przechodzimy dalej, wracamy do Gdyni i myślimy już o meczu ze Śląskiem. 

 

Zbigniew Kaczmarek (Olimpia): 

 

Gratuluję Arce Gdynia awansu. Szkoda, że stało się to w takich okolicznościach, bo to trochę boli. Chociaż w przekroju całego spotkania Arka absolutnie zasłużyła na zwycięstwo. Myślę, że po ostatnim blamażu z Gryfem, dziś pokazaliśmy charakter i to, że idziemy do przodu. Ten zespół ma potencjał, by konkurować na poziomie 2 ligi. Z tego się trzeba cieszyć.

 

Myślę, że chłopcy musza odebrać ten mecz jako coś pozytywnego i dowód, że stać nas na dobrą grę. Mam nadzieję, że wpłynie to na nich korzystnie i w następnym meczu ligowym pokażemy się z dobrej strony i przede wszystkim, zapunktujemy. 

 

 

 BILETY NA ŚLĄSK WROCŁAW!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_online_174cdbb30debfaa25635f1e4d53c2188.jpg

 

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia