TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.06.2016

W czwartek jak w niedzielę.

W godzinie rozpoczęcia ostatniego meczu sezonu, czyli o 15-ej przystąpili do czwartkowego treningu piłkarze Arki. O tej porze panowała iście letnia pogoda, czyli pełne słońce i temperatura znacznie powyżej 20 stopni Celsjusza. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że takie same warunki będą także towarzyszyć żółto-niebieskim w niedzielę.

 

Komfort, w którym znaleźli się Arkowcy, nie pozostaje bez wpływu na atmosferę, która towarzyszy ich codziennym zajęciom. Jeśli jednak ktoś myśli, że naszym zawodnikom może brakować zaangażowania do zaplanowanym przez trenerów ćwiczeń, jest w dużym błędzie. Wszyscy podkreślają zgodnym głosem, że pozostał jeszcze jeden ważny cel – nie przegrać żadnego meczu w rundzie. A poza tym, jakże lepszy będzie smak pomeczowej fety, jeśli poprzedzający ją mecz uda się wygrać?

 

Na przedmeczowej konferencji trener i piłkarze Arki nie ukrywali, że boli ich fakt trzech remisów z rzędu przed własną publicznością. A zatem czas na obdarowanie swoich kibiców radością ze zwycięstwa!

 

Pisaliśmy już wcześniej, że do Brazylii udał się Alan Fialho, a zatem do gry może szykować się Krzysztof Sobieraj. Kapitanowi Arki od kilku długich tygodni nie było dane zagrać, więc teraz gołym okiem widać u niego prawdziwy głód piłki! Nadzwyczajny apetyt na grę wykazuje także Paweł Wojowski, który swoją szansę po dłuższej przerwie otrzymał już w spotkaniu z Chojniczanką i teraz również liczy na pojawienie się w wyjściowym składzie.

 

Piłkarzy, dla których mecz z Chrobrym będzie absolutnie wyjątkowy, jest więcej, jak chociażby dla Darka Formelli, któremu kończy się umowa wypożyczenia i na razie trudno w sposób jednoznaczny określić jego przyszłość. On także chciałby w tym meczu pokazać swoje najlepsze oblicze, czyli to, które podziwiamy przez całą rundę wiosenną!

 

Przyglądając się poczynaniom naszych zawodników można być pewnym, że w niedzielę będą robić wszystko, aby dostarczyć wszystkim kibicom dużo radości!

 

Arkadiusz Skubek 

 

SPONSORZY MECZU Z CHROBRYM!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sponsor_chrobry_f889ce1b53dd3b2c218dd63019e096c2.jpg

 

 

Zapraszamy do zakupu biletów na mecz z Chrobrym! Wspólnie fetujmy awans!!!

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_panel1_f8fa116d8b703976bb160d43a75361ad.jpg

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia