TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.03.2016

Zmęczeni, ale zadowoleni!

W świetnych nastrojach mimo powrotu do  Gdyni  o 3 rano rozpoczęli nowy tydzień nasi zawodnicy.

 

3 punkty zdobyte w Suwałkach przy porażce Zagłębia dały  w tej chwili 5 punktów przewagi nad Zawiszą.  

 

To oczywiście pewien komfort wywalczony na trudnym dosłownie terenie, ale  przed nami jeszcze  mnóstwo spotkań i nie można popadać w samozadowolenie.

 

Kolejne spotkanie już w sobotę w Kluczborku i nasz zespół wyjedzie tam  w piątek.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A9391_09066438f0a614427b237745b8ce7293.jpg

 

Pauzować w tym spotkaniu będzie Alan Fialho, ale w jego miejsce wróci Krzysztof Sobieraj, który pauzował za kartki w meczu z Wigrami. Taka „rotacja” także sprzyja spokojowi, jaki może mieć trener Niciński przy zestawianiu składu w defensywie. Inaczej by to wyglądało, gdyby pauzować musieli wszyscy naraz.

 

Wszelkie te okoliczności Arka musi wykorzystywać i na razie robi to nad wyraz skutecznie.

 

Z Wigrami udało się wygrać po spadku po raz pierwszy i wreszcie udało się pokonać bramkarza rywali. Uczynił to w drugim meczu z rzędu Darek Formella. Jego przyjście dało więc już Arce wiosna wymierne punkty i to jest właśnie ta cegiełka, którą dają pozyskani zimą zawodnicy.  Pamiętać musimy o  asystach Mateusza Szwocha.

 

Cześć zawodników, która nie pojechała do Suwałk zagrała w meczu rezerw w Koszalinie. Tam swoją premierową bramkę zdobył Gaston Sangoy.  To może dać mu przepustkę do meczowej 18-stki na spotkanie w Kluczborku.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A2259_1e925d85558ca3c7a3eaed82d173920f.jpg

 

 

Ci zawodnicy, którzy rozegrali pełne spotkania w weekend mieli dzisiaj trening regeneracyjny. Udział w nim wziął także Marcus da Silva, o którego wszyscy się martwili po zakończeniu spotkania w Suwałkach.

 

Marcus ma zbitą stopę, ale nic nie wskazuje na to, aby  miał mieć przymusową przerw w treningach. Dzisiaj po zajęciach przeszedł także odpowiednie badania.

 

 

Pozostali zawodnicy  zaliczyli trening wyrównawczy zakończony grą 6 na 6.  Od wtorku do czwartku nasz zespół będzie trenować o godzinie 15.00.

 

Na zgrupowanie kadry U-20 po meczu w Suwałkach udali się Michał Nalepa i Dariusz Formella. 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia