TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.03.2016

Dzéń Jednotë Kaszëbów! Arka Razem!

Dzys më fejrëjemë Dzéń Jednotë Kaszëbów. Jak wiémë westrzód naszich wiérnëch lubòtników je baro wiele kibiców kaszëbsczi nôrodnoscë.

Z  ti leżnotë wszëtczim kibicóm ë sympatikóm Arczi Gdiniô, chtërny pòchôdają z Kaszëb całé karno żëczi wszëtczégò bëlnégò i rôczi na mecze najégò karna!
 
UWAGA! Tłumaczenie tekstu poniżej!
 
 
Chcemë dac do wiédzë, że rëszómë z promòcjową akcją „Kaszëbë grają z Arką!”. Deją akcje, wedle zawòłaniégò „Arka Razã”, je rôczenié na kòżden mecz kibiców z jednégò kaszëbsczégò miasta abò gminë. Kòżden mecz Arczi bãdze dedikòwóny mieszkeńcóm jinszégò placu na Kaszëbach! Zaczinómë òd… KARTUZ!

Rôczony kibice bilietë mdą mòglë kùpic za jednégò złotégò! 

***

Dziś obchodzimy Dzień Jedności Kaszubów. Jak wiemy wśród naszych wiernych fanów jest bardzo wielu kibiców pochodzących z Kaszub!

Z tej okazji wszystkim kibicom i sympatykom Arki Gdynia pochodzących z Kaszub cały klub składa najserdeczniejsze życzenia i zaprasza na mecze naszej drużyny!

Mamy przyjemność poinformować wszystkich kibiców o akcji promocyjnej „Kaszuby grają z Arką!”. Ideą akcji, w myśl hasła „Arka Razem”, jest zaproszenie na każdy mecz kibiców z danego miasta lub gminy na Kaszubach. Każdy mecz Arki dedykowany będzie mieszkańcom innej miejscowości lub gminy! Zaczynamy od… KARTUZ!

Zaproszeni kibice będą mogli nabyć bilety za symboliczną złotówkę! Już wkrótce więcej szczegółów akcji, wraz z informacjami dotyczącymi zakupu promocyjnych biletów!
 
 Arka Razã!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia