TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.09.2015

Na Pogoń Siedlce z przekonaniem o swoim potencjale!

Dzisiaj na bocznym boisku A drużyna zaliczyła po południu  trening techniczno-taktyczny. Jutro nasz zespół przeprowadzi jeszcze rozruch o 10.30, a potem wyjedzie na niedzielne spotkanie w Pruszkowie z Pogonią Siedlce.

 

W tygodniu kilku zawodników zgłaszało dolegliwości. Najdłuższą przerwę ma Michał Renusz i on nie znajdzie się w kadrze meczowej.  Na zajęciach biegał dzisiaj tylko Jakub Miszczuk. Dolegliwości z barkiem sprawiły, że  jutro w roli drugiego bramkarza do autokaru wsiądzie Kamil Kotkowski. Jeśli chodzi o  Rashida Yussuffa, który dzisiaj  miał indywidualne zajęcia, kwestia jego miejsca w kadrze wyjaśni się po sobotnim rozruchu. 

 

Poprzedni tydzień przyniósł dawkę aż 3 kolejek. Teraz po tygodniowym mikrocyklu zespoły 1 ligi miały okazję, aby wyeliminować błędy, dokonać analizy  tych spotkań. Nie inaczej było w Arce.

 

Można powiedzieć, że  początek rozgrywek dla naszej drużyny to 2 etapy. Pierwszy zdecydowanie bardziej udany przyniósł 7 punktów, ten drugi już tyko punkt. Wszyscy mają nadzieję, że drużyna powróci do tego co było  pierwszym okresie , a więc przede wszystkim punktowania i zwycięstw.

 

Do tego potrzebna jest wiara we własne umiejętności. Trener Grzegorz Niciński zdaje sobie sprawę z wagi tego spotkania. Wie, jakie są nastroje i jak ważna jest to  próba dla niego i zespołu.  

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A9526_f015a413dbf6ee82ff499c71b8caa15c.jpg

 

Na miejscu w Pruszkowie wspierać będzie Arkę grupa najwierniejszych fanów.

 

Ubiegły sezon to pierwsze potyczki obu drużyn w historii. W Gdyni wygrała Arka, na tomiast w Siedlcach był szalony mecz zakończony wynikiem 4:4. Jak widać poniżej to spotkanie jest idealne "na przełamanie"  dla Marcusa, który trafił rywala trzy razy, a w meczu pucharowym zaliczył bramkę i asystę.

 

Bilans: 1 wygrana Arki- 1 remis br. 5-4. 


Arka Gdynia - Pogoń Siedlce 1:0 (br. Ława)
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 4:4 (br. Da Silva 3, Warcholak)

 

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia