TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

06.06.2015

Konferencja po meczu Katowice - Arka.

Trenerzy Arki i GKS-u podsumowali ostatni mecz sezonu na konferencji prasowej. Grzegorz Niciński był zadowolony z gry zespołu, ale nie ze skuteczności pod bramką rywali. Natomiast Piotr Piekarczyk stwierdził, że biorąc pod uwagę przebieg spotkania, jego drużyna musi cieszyć się z remisu. 

 

 Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Powiem nieskromnie, że czujemy niedosyt. W tym upale rozegraliśmy bodajże najlepsze spotkanie w tej rundzie. Jestem bardzo zadowolony z gry zespołu, ale oczywiście już mniej z niewykorzystanych sytuacji, z rzutem karnym włącznie. Mecz był otwarty do samego końca, każdy chciał tutaj wygrać. Szkoda, że nie udało się zdobyć kompletu punktów, ale przyjechaliśmy na bardzo trudny teren i do drużyny, która ostatnie dwa mecze wygrała wysoko po 3:0. Powtarzam, że jestem zadowolony z naszej gry. Przy lepszej skuteczności mogliśmy ten mecz wygrać.

 

Piotr Piekarczyk (GKS):

 

- Nie tak wyobrażałem sobie ten ostatni mecz. Liczyłem, że będzie on wyglądał zupełnie inaczej. Możemy się cieszyć, że zremisowaliśmy. Mieliśmy dużo szczęścia, że nie straciliśmy bramki. Musimy też podziękować naszemu bramkarzowi Dobrolińskiemu. Część winy biorę na siebie, bo w ostatnich meczach nasza postawa w pierwszych połowach była słaba, ale brałem to "na karb" braku świeżości i zbyt dużych obciążeń. Ostatnio były już one mniejsze, nawet były dwa dni wolne, jednak nie poszło to we właściwym kierunku. To też nauczka dla mnie. Z reguły taki luz działa dobrze na świeżość piłkarzy, ale wydaje się, że tym razem była to nietrafna decyzja. 

 

notował: KK 

Foto:

www.gkskatowice.eu
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia