TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

08.05.2015

Dzień przed Bytovią.

Dzisiaj nasz zespół zaliczył typowy trening przedmeczowy. Część zawodników wyjechała wcześniej na mecz drużyny rezerw z Bałtykiem w Koszalinie.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A9847_ef2f5d0a971ed849c5524dbb27c7dfa9.jpg

 

Dylematy trenerów Nicińskiego i Witta przed tym meczem to przede wszystkim kolejny uraz Pawła Abbota, który najpierw pauzował za żółte kartki, a teraz musiał poddać się zabiegowi chirurgicznemu ręki.  Uszkodzenie nie jest tak groźne jak się wydawało (brak złamania) i mamy nadzieję, że Paweł wróci niedługo do treningów.

 

Z treningów jest na razie wyłączony także Grzegorz Lech. W jego przypadku  jest szansa, że do zajęć w pełnym zakresie wróci w przyszłym tygodniu.

 

W takim przypadku dużą szanse na  wyjście w podstawowej jedenastce ma Michał Szubert.

 

Przypomnijmy, że do tej pory zespoły zmierzyły się  tylko raz. Po awansie Bytovii do 1 ligi jesienią w Bytowie padł remis 1:1 , a bramkę zdobył  wówczas debiutujący w pierwszym zespole Maciej Wardziński. Asystę zaliczył Alana Fialho. 

 

Bytovia walczy o ligowy byt. Pod wodzą trenera Tomasza Kafarskiego opuściła strefę barażową, lecz nadal ma tylko 2 punkty przewagi nad 15 lokatą. 

 

W kadrze zespołu są m.in. Kamil Juraszek, Wojciech Wilczyński oraz Janusz Surdykowski mający na koncie 13 bramek z tego 6 z rzutów karnych.  Liczymy na to, ze swojego dorobku w Gdyni akurat nie powiększy, za to do siatki będą trafiali nasi zawodnicy  przypominając sobie skuteczność z pierwszych spotkań wiosennych.

 

Dodatkowego smaku rywalizacji daje fakt, że w kadrze są także byli zawodnicy Lechii, a trenerem jest były szkoleniowiec rywala zza miedzy Tomasz Kafarski. 

 

Zapraszamy na mecz. Początek spotkania w sobotę  o 17.30.

 

 

 
KIBICU PAMIĘTAJ O KARNECIE!
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/www1_slider_karnety_2015_47062aa34c8147068a1f3cca364eebc7.jpg

 

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia