TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.04.2015

Jakub Miszczuk wśród wyróżnionych.

Punkt w Niecieczy to w zgodnej opinii wielu komentatorów zasługa m.in. dobrej gry naszego bramkarza Jakuba Miszczuka.  Kuba trafił do jedenastek kolejki . 

 

 

Portal ekstraklasa.net:

 

Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) - kibiców przyzwyczaił do tego, że dość często zdarzają mu się błędy. W Niecieczy rozegrał jednak kapitalne zawody, najlepsze w ogóle w barwach Arki. Uratował swój zespół w czterech trudnych sytuacjach; bronił jak w transie.

 

Portal Sportowefakty.pl:

 

Jakub Miszczuk (Arka Gdynia, 1*) - bramkarz znad morza debiutuje w naszym zestawieniu, gdy bliżej jest końca sezonu niż jego początku. To paradoksalne, że dzieje się to po meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. W jesiennym pojedynku ze Słonikami Miszczuk zawiódł na całej linii i był jednym z winowajców porażki.

 

W Niecieczy wygrał z demonami przeszłości. Poza jednym błędem, gdy zbyt krótko wybił piłkę, co spowodowało spore zagrożenie pod jego bramką, bronił bez zarzutu. W pewnym sensie uratował Arkę Gdynia przed porażką na terenie pretendenta do awansu.

 

 tr

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia