TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

04.04.2015

Piłkarze po meczu: Ten mecz kosztował nas dużo zdrowia

Bartosz Ława (Arka):

 

- Udało się nam zdobyć punkt. W drugiej połowie broniliśmy się i robiliśmy to czasami wręcz heroicznie. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i dopiero pod koniec meczu stworzyliśmy sobie sytuacje i paradoksalnie mogliśmy ten mecz wygrać. Był to jednak bardzo ciężki mecz, kosztował nas bardzo dużo zdrowia i szanujemy ten punkt, bo wywozimy go z bardzo trudnego terenu.

 

 

Dawid Sołdecki (Termalica):

 

- Z gry lepiej wyglądaliśmy od Arki, mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy, a w obronie jeden głupi błąd i remisujemy. Strata Biskupa mocno skomplikowała naszą grę w ataku – za Kubą przemawiają chociażby liczby: asysty i bramki. Staraliśmy sobie jakoś poradzić bez niego, ale nie udało się wygrać.

 

 

Jakub Miszczuk (Arka):

 

- Rywal grał dziś naprawdę dobrze, stwarzał sobie sytuacje, ale my też mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramek. Wszystko skończyło się remisem i jesteśmy z tego wyniku zadowoleni.

Rzeczywiście, miałem trochę pracy w tym spotkaniu. Oprócz straconego gola, najtrudniejszą sytuacja dla mnie był strzał po długim rogu z półwoleja (Janeczki – przyp. red.), sięgnąłem tą piłkę, ale było naprawdę groźnie. Termalica długo przeważała, dużo strzelała i w końcu zdobyła gola, ale odpowiedź Marcjanika była świetna i udało się ten remis wywieźć.

Jesteśmy niepokonani od pięciu spotkań, więc trudno się nie cieszyć. Staramy się jednak twardo stąpać po ziemi i wiemy, że trzeba dalej ciężko trenować, aby taką dyspozycję podtrzymać.

 

Skubi

źródło: Orange Sport, własne

foto: Jarosław Para
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia