TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

04.04.2015

Pomeczowa konferencja: Punkt z bardzo dobrą drużyną

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Zdobyliśmy punkt po meczu z bardzo dobrą drużyną. Miała atuty piłkarskie oraz okazje. W drugiej połowie dopisało nam szczęście. Wtedy gospodarze nas zdominowali. Gola wyrównującego strzeliliśmy po nieudanej pułapce ofsjadowej w wykonaniu Termaliki Bruk- Betu. Z tego punktu się cieszymy. Piotrowi Mandryszowi życzę awansu do ekstraklasy. Dziś gra jego zespołu podobała mi się.

 


Piotr Mandrysz (Termalica):

 

- Dziękuję za miłe słowa. Zamieniłbym je na nasze zwycięstwo po brzydkim meczu. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie z drużyną, która wiosną prezentują się korzystnie. Dziś mogliśmy strzelić kilka bramek. Zabrakło nam zimnej krwi. Świetnie bronił też golkiper gości. Ten remis boli mnie. Byliśmy zespołem, który kontrolował spotkanie. W pierwszej połowie w doliczonym czasie gry niecelne podanie zakończyło się rzutem wolnym dla gości. Przy nim nieudanie zastawiliśmy pułapkę ofsajdową, po której straciliśmy gola. Tę akcję sprezentowaliśmy Arce. Punkt mnie nie satysfakcjonuje. Optymizmem przed kolejnymi meczami napawa mnie gra drużyny. Korzystając z okazji chciałbym z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

 

 

Skubi

źródło: www.termalica.brukbet.com

foto: Jarosław Para
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia