TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.09.2014

Nasi rywale w liczbach: Termalica Bruk- Bet Nieciecza

Arkowcy zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Miedzią Legnica 4:4. Sytuacja w tamtym spotkaniu zmieniała się jak w kalejdoskopie. Żółto -niebiescy dwukrotnie odrabiali straty i dwukrotnie wygrywali, by ostatecznie podzielić się punktami. W kolejnym meczu gdynianie podejmą na własnym stadionie, obecnego lidera I ligi Termalicę Bruk- Bet Nieciecza.

 

Po bardzo dobrej wiośnie w wykonaniu drużyny z Niecieczy na stanowisku trenera pozostał Piotr Mandrysz. Doszło jednak do kilku istotnych zmian w kadrze. Drużynę opuścili m.in. Vojteh Horvath, Rafał Kujawa, Piotr Ceglarz, Dariusz Pawlusiński, Łukasz Pielorz oraz Damian Piotrowski. W ich miejsce przyszli: Adrian Chomiuk, Mateusz Janeczko, Dawid Kamiński, Mateusz Kupczak, Peter Maslo, Adrian Olszewski, Adrian Paluchowski, Wiktor Płaneta, Bartłomiej Smuczyński oraz Jakub Wróbel.

 

Bilans spotkań Termalici Bruk Bet Nieciecza sezonie 2014/2015: 5 zwycięstw – 1  remis – 0 porażek

U siebie: 2 zwycięstwa – 1 remis – 0 porażek

Na wyjeździe: 3 zwycięstwa – 0 remisów – 0 porażek

 

Termalica w tym sezonie jeszcze nie przegrała, jedyne punkty stracone zostały na własnym stadionie. Z wyjazdów do tej pory niecieczanie przywieźli 3 zwycięstwa. Sezon rozpoczął się od efektownej wygranej w Głogowie z Chrobrym 6:0, bramki dla Termalici zdobyli Bartłomiej Smuczyński oraz Krzysztof Kaczmarczyk po dwie, a także Tomasz Foszmańczyk i Adrian Paluchowski. W drugim spotkaniu podopieczni Piotra Mandrysza wygrali z innym pretendentem do awansu - Olimpią Grudziądz 1:0, po bramce Krzysztofa Kaczmarczyka.

 

W rozgrywkach Pucharu Polski Termalica odpadła już w pierwszym swoim meczu po przegranej w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem 1:2.

 

Po tym meczu podopieczni Piotra Mandrysza wygrali w Katowicach 2:1 po bramkach Jakuba Biskupa oraz Krzysztofa Kaczmarczyka. W kolejnym meczu, na własnym stadionie, niecieczanie stracili pierwsze punkty remisując z Dolcanem Ząbki 1:1. Po tym spotkaniu Termalica wyjechała do Nowego Sącza gdzie wygrała z Sandecją 3:1, a wszystkie bramki dla gości zdobył Emil Drozdowicz. W ostatniej kolejce podopieczni Piotra Mandrysza wygrali na własnym stadionie z GKS - em Tychy 2:1, po bramkach Tomasza Foszmańczyka oraz Jakuba Biskupa.

 

 

Bilans bramek: 15 strzelonych – 4 stracone

U siebie: 4 strzelone – 2 stracone

Na wyjeździe: 11 strzelone – 2 stracone

 

Bramki strzelone w 1. połowie: 7                          Bramki stracone w 1. połowie: 3

Bramki strzelone w 2. połowie: 8                       Bramki stracone w 2. połowie: 1

 

Termalica jest najskuteczniejszą drużyną w I lidze, oraz wśród drużyn z najmniejszą liczbą straconych bramek. Na uwagę zasługuje fakt aż 11 bramek strzelonych na wyjazdach oraz tylko 2 straconych. Więcej bramek strzelonych padło w drugich połowach, natomiast bramek straconych w pierwszych.

 

Statystyki bramek:

 

Czasy strzelonych bramek:                         

              

Minuty

Ilość bramek

0-15

2

15-30

3

30-45

2

45-60

3

60-75

2

75-90

3


 

Czasy straconych bramek:

 

Minuty

Ilość bramek

0-15

2

15-30

1

30-45

0

45-60

0

60-75

1

75-90

0

 

Bramki zdobywane w poszczególnych kwadransach spotkań rozkładają się bardzo podobnie, po 2 i 3 bramki zdobyte. Dwie bramki stracone padły w pierwszych minutach spotkań, a jedyna bramka stracona w drugich częściach padła w drugim kwadransie drugiej połowy.

 

Statystyki zawodników:

 

Najwięcej minut na boisku:

Jakub Czerwiński, Patryk Fryc, Bartosz Kopacz, Sebastian Nowak - 540 minut (6 spotkań),

Emil Drozdowicz - 530 minut (6 spotkań),

Dalibor Pleva - 526 minut (6 spotkań).

 

Najlepszy strzelec:

Krzysztof Kaczmarczyk - 4 bramki,

Emil Drozdowicz - 3 bramki.

 

Najostrzej grający:

Dalibor Pleva - 4 żółte kartki (czerwona kartka po dwóch żółtych),

Krzysztof Kaczmarczyk - 3 żółte kartki.

 

Wśród statystyk indywidualnych dotychczasowe spotkania w pełnym wymiarze czasowym rozegrało 4 zawodników. Najlepszym strzelcem jest Krzysztof Kaczmarczyk, zdobywca 4 bramek. Drugi w klasyfikacji jest Emil Drozdowicz, który w meczu z Sandecją popisał się hattrickiem. Najostrzej grającym zawodnikiem jest Dalibor Pleva, który w poprzednim spotkaniu z GKS- em Tychy otrzymał 4 żółtą kartkę i w Gdyni nie zagra. Drugi w tej klasyfikacji jest najlepszy strzelec drużyny z Niecieczy - Krzysztof Kaczmarczyk.

 

Arka była blisko wywiezienia trzech punktów z Legnicy, teraz do Gdyni przyjedzie niepokonana jeszcze w tym sezonie Termalica. Żółto - niebiescy staną przed trudnym zadaniem pokonania najskuteczniejszej drużyny w tym sezonie.

 

 opracował: Sebastian Jędrzejewski

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia