TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.08.2014

Do Wejherowa kibice na rowerach!

Dziś nasz zespół otrzymał dzień wolny. Od jutra jednak pełną parą ruszą przygotowania do meczu w ramach 1/32 Pucharu Polski, który odbędzie się w środę 13 sierpnia o godz. 17.00 w Wejherowie . Potem oczywiście liga i wyjazd do Jaworzna na sobotni mecz z GKS Tychy. 

 

To pierwsze spotkanie oczywiście wywołuje niemałe zainteresowanie i w ciekawy sposób podeszli także do wyjazdu na ten mecz kibice. Chcą do Wejherowa udać się bowiem m.in. na rowerach. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0305_kopia_bd6778674d21b3ac0d990d4dd8699a7e.jpg

 

Oto szczegóły jakie podają w związku z tym wyjazdem kibice na swojej stronie:

 

14:00 - odjazd ze zbiórki nr 1 - Gdynia Główna, parking przy poczcie (0.0 km)
14:30 - odjazd ze zbiórki nr 2 - ul. Unruga przy szkole nr 39 (5.3 km)

Grupa jadąca ze zbiórki nr 1 przyjeżdża na spotkanie do grupy nr 2,  wybieracie czy chcecie jechać z centrum czy z Obłuża.

Jedziemy ulicami: Wiśniewskiego, Unruga, Pucka, Łąkowa, Dębogórska, Kosynierów, a następnie główną drogą jedziemy aż do samego Wejherowa (ewentualnie w Redzie skręcimy na Obwodową i potem przy stadionie w Redzie).

Fan Cluby z północy zapraszamy do podłączania się na trasie. Oczekiwać Was będziemy przy stadionie Orkanu Rumia (13.1 km), a następnie przy Polo Markecie w Redzie (19.2 km), choć lepiej jakbyście podjechali do Rumi. Orientacyjnie przy Orkanie powinniśmy być około 15:30, w Redzie 15:50.

 

Około 16:30 wjeżdżać będziemy pod stadion (28.0 km). FC niech przygotują się jednak na to, że będziemy mieli szybkie rowery i pojawimy się chwile szybciej.

 

Jak widać zapowiada się ciekawy "wyjazd" . Apelujemy przy okazji o rozwagę i dyscyplinę!

 

 tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia