TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

11.08.2014

Do Wejherowa kibice na rowerach!

Dziś nasz zespół otrzymał dzień wolny. Od jutra jednak pełną parą ruszą przygotowania do meczu w ramach 1/32 Pucharu Polski, który odbędzie się w środę 13 sierpnia o godz. 17.00 w Wejherowie . Potem oczywiście liga i wyjazd do Jaworzna na sobotni mecz z GKS Tychy. 

 

To pierwsze spotkanie oczywiście wywołuje niemałe zainteresowanie i w ciekawy sposób podeszli także do wyjazdu na ten mecz kibice. Chcą do Wejherowa udać się bowiem m.in. na rowerach. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0305_kopia_bd6778674d21b3ac0d990d4dd8699a7e.jpg

 

Oto szczegóły jakie podają w związku z tym wyjazdem kibice na swojej stronie:

 

14:00 - odjazd ze zbiórki nr 1 - Gdynia Główna, parking przy poczcie (0.0 km)
14:30 - odjazd ze zbiórki nr 2 - ul. Unruga przy szkole nr 39 (5.3 km)

Grupa jadąca ze zbiórki nr 1 przyjeżdża na spotkanie do grupy nr 2,  wybieracie czy chcecie jechać z centrum czy z Obłuża.

Jedziemy ulicami: Wiśniewskiego, Unruga, Pucka, Łąkowa, Dębogórska, Kosynierów, a następnie główną drogą jedziemy aż do samego Wejherowa (ewentualnie w Redzie skręcimy na Obwodową i potem przy stadionie w Redzie).

Fan Cluby z północy zapraszamy do podłączania się na trasie. Oczekiwać Was będziemy przy stadionie Orkanu Rumia (13.1 km), a następnie przy Polo Markecie w Redzie (19.2 km), choć lepiej jakbyście podjechali do Rumi. Orientacyjnie przy Orkanie powinniśmy być około 15:30, w Redzie 15:50.

 

Około 16:30 wjeżdżać będziemy pod stadion (28.0 km). FC niech przygotują się jednak na to, że będziemy mieli szybkie rowery i pojawimy się chwile szybciej.

 

Jak widać zapowiada się ciekawy "wyjazd" . Apelujemy przy okazji o rozwagę i dyscyplinę!

 

 tr

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony