TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

08.07.2014

Prezentacja zespołu połączona ze Spotkaniem Pokoleń na "Górce". Trwa zbiórka.

W niedzielę 20 lipca o godzinie 19.29 na historycznej trybunie dawnego stadionu Arki przy ulicy Ejsmonda, czyli legendarnej "Górce", czekają nas niezwykłe wydarzenia. Tego dnia odbędzie się tradycyjne spotkanie międzypokoleniowe kibiców połączone z odsłonięciem pamiątkowej tablicy i przedsezonową prezentacją zespołu, które uświetni oprawa z okazji 85-lecia Arki!

Już po raz trzeci w tym szczególnym dla Kibiców Arki miejscu, zorganizowane zostanie Spotkanie Pokoleń. W tym roku będzie to spotkanie wyjątkowe, gdyż obchodzimy 35. rocznicę zdobycia Pucharu oraz 85-lecie naszego klubu! Tego dnia, w hołdzie żółto-niebieskim pokoleniom, które tworzyły magię tego miejsca, uroczyście odsłonięta zostanie pamiątkowa tablica, która dzięki staraniom  Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki, na zawsze będzie przypominała i podkreślała historię miejsca nierozerwalnie związanego z naszym Klubem i Miastem już od 85 lat!

 

Podczas tradycyjnego spotkania kibiców na "Górce" przy Ejsmonda odbędzie się także prezentacja pierwszego zespołu Arki przed nowym sezonem 2014/2015. Będzie to doskonała okazja by poznać nowych piłkarzy, zdobyć autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie na tle "Górki", a także by powspominać czasy świetności Arki, spotkać swoich znajomych, kibiców, piłkarzy i działaczy z dawnych lat.

 

Na zakończenie spotkania przy wspólnym dopingu, planowana jest oprawa z okazji 85-lecia Arki, przygotowana przez grupę ultras. Zapraszamy wszystkich kibiców Arki na to historyczne wydarzenie! Bramy dawnego stadionu przy Ejsmonda będę otwarte już od godziny 18.00.


Podczas meczu z Panathinaikosem (środa, 9 lipca, godz. 18.00) zebrano około 4 tys pln. 

 

Dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć finansowo organizację tego wydarzenia, w ramach zbiórki publicznej, puszki znajdują się również w punktach stacjonarnych:

 - siedziba SKGA,
 - sklep Arkowiec (Chylonia),
 - sklep Star-Tom (sklep z gadżetami na Hali Targowej),
 - Akademia Prawa Jazdy,
 - Pub i restauracja Olimpijska 5,
 - Pub Poczekalnia
 - Klub bilardowy Joker

 

Za pośrednictwem sekretariatu Klubu - mail: ssa@arka.gdynia.pl oraz  pisząc na adres:  skga@arkowcy.pl uzyskacie informacje o koncie, na które można wpłacać datki.

 

Zachęcamy wszystkich do hojnego wsparcia tej inicjatywy.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia