TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

29.03.2014

Trenerzy na konferencji: Wszyscy czujemy niedosyt

Na pomeczowej konferencji trener Paweł Sikora nie ukrywał niedosytu, że Arce nie udało się zdobyć kompletu punktów. Z kolei szkoleniowiec Sandecji Ryszard Kuźma uznał ten wynik za sprawiedliwy.

 

Ryszard Kuźma (Sandecja):

 

- Myślę, że można było być zadowolonym oglądając mecz. Może wynik nie jest taki, jakiego się tu spodziewano, ale gra była „żywa” z obu stron. Widać było, że drużyny chcą ten mecz rozstrzygnąć. Dobrze weszliśmy w to spotkanie. Byliśmy w pierwszej połowie zespołem, który bardziej panował nad tym, co się dzieje na boisku. Przydało by się coś strzelić, ale nie mieliśmy jakiś klarownych sytuacji. W drugiej połowie mieliśmy już trudniejsze momenty, ale myślę, że wynik jest sprawiedliwy.

 

Paweł Sikora (Arka):

 

- Nie chcę prawić truizmów, że jeśli nie można zwyciężyć, to trzeba umieć nie przegrać. Wszyscy czujemy niedosyt, bo można było ten mecz wygrać. Zabrakło chyba szczęścia, bo na pewno nie sytuacji.

 

Co do oceny pierwszej połowy to zgadzam się z trenerem Sandecji. Natomiast jednej rzeczy chyba nie będę w stanie nigdy zrozumieć. Jeśli zespół przyjeżdża tu grać w piłkę, a całą drugą połowę zajmuje się grą na czas… Zawodnicy 2 minuty wykonują zmianę, bramkarz przetrzymuje piłkę po 30 sekund, każdy aut jest celebrowany. Ja takiego czegoś nie popieram. Zawsze chce grać o 3 pkt., a nie zabierać czas i zabijać piękno piłki.

 

10 pkt. w czterech meczach to wynik dobry. Także ten dzisiejszy punkt na pewno pozostawi nas w czołówce. Powtarzam, że czuje niedosyt, ale nie mam absolutnie pretensji do żadnego z zawodników. Chęć zwycięstwa i determinacja są od początku rundy widoczne i jestem pewny, że jeszcze nie raz nam to przyniesie 3 punkty.

 

KK 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia