TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.02.2014

Przed Bytovią: Trener Sikora sięga po rezerwy i juniorów.

W zimowych sparingach trener Paweł Sikora nie unika eksperymentów. Daje także szansę zawodnikom bezpośredniego zaplecza z rezerw. Dziś taką szansę obok nich otrzymają także młodzi juniorzy naszego klubu. Niewykluczone przecież, że  w przypadku kontuzji i kartek mogą znaleźć się w lidze w meczowej 18-stce. 

 

Doświadczeni zawodnicy w porze dzisiejszego sparingu zaliczą jednostkę treningową, którą poprowadzi trener Łukasz Radzimiński. Indywidualne zajęcia zaliczą Marcus da Silva oraz Michał Marcjanik, który odniósł lekki uraz podczas wczorajszego treningu.


Zagrają młodzi zawodnicy, którzy  już mieli okazję się pokazać: m.in. Nalepa,Jankowski, Wardziński, R. Robakowski, Sulewski.

 

W II połowie pojawią się młodzi juniorzy starsi: Maciej Koziara (96), Jakub Bach (97), Mateusz Skrzypczak (96). Dla nich oraz tych ktorzy już mieli okazję się zaprezentować, będzie to kolejna weryfikacja ze strony trenera Pawła Sikory, który z jednej strony nie stroni od surowych ocen ich występów, ale z drugiej daje szanse i wciąż na nich liczy. 

 

Daję im dzisiaj szansę pokazania się na tle wymagającego rywala.To teraz czas , aby zdobyć wiedzę na kogo z tych młodych zawodników będę mógł liczyć, w przypadku kontuzji lub kartek - podkreślił przed dzisiejszym sparingiem trener Sikora.

 

Sparing rozpocznie się o godz. 15.30 na stadionie rugby. 

 

 

 tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia