TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.11.2013

Piłkarz meczu: "Alek" najlepszy!

Podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności".
 
W ub. sezonie jesienią wygrał Marcus da Silva, na wiosnę najlepszy był Marcin Radzewicz.
 
Nowy sezon Arka w Gdyni rozpoczęła od wygranej z GKS-em Tychy 3:0. Najlepszy zdaniem kibiców w tym meczu był Marcus i on został pierwszym liderem naszej kalsyfikacji.
 
W drugim meczu w Gdyni, Arka wygrała w Pucharze Polski z Ruchem Chorzów po dogrywce 3:2. Kibice oddający głosy w naszej sondzie ponownie postawili na Marcusa.
 
Kolejne spotkanie z Flotą wygrane 3:0 to ponowny popis naszych najskuteczniejszych zawodników. Kibice docenili 2 bramki Arkadiusza Aleksandra, kolejne trafienie Marcusa.
 
Po udanym wyjazdowym meczu w Nowym Sączu, kibice w Gdyni musieli przełknąć gorycz porażki z Okocimskim Brzesko. Honorową bramkę dla Arki zdobył Arkadiusz Aleksander. Tym samym "Alek" po raz drugi z rzędu wygrał głosowanie kibiców.
 
W meczu z Miedzią osłabiona od 53 min. po czerwonej kartce dla Michała Szuberta Arka zagrała"na zero" z tyłu, a duża w tym zasługa Michała Szromnika w bramce, który wygrał z ogromną przewagą oddawanych głosów. 
 
W kolejnym mecz w Gdyni Arka poniosła bolesną porażkę 0:2 z Energetykiem. Przy straconych bramkach szans nie miał Michał Szromnik i on zdaniem kibiców po raz drugi zasłużył na wyróżnienie. 
 
Mecz z Kolejarzem miał dla Arki ogromny ciężar gatunkowy.  Liczyły się tylko 3 punkty. Po nieciekawym początku i stracie bramki Arka potrafiła przechylić szalę zwycięstwa. Skutecznie do bramki rywali trafiali Piotr Tomasik, Tomasz Jarzębowski i Arkadiusz Aleksander. Wszystkich trzech docenili kibice.
 
Dramatyczne spotkanie z Chojniczanką miało dwóch bohaterów. Dwie piękne bramki zdobył Arkadiusz Aleksander, a "złotą" dającą 3 punkty w meczu Kamil Juraszek. Obaj zdobyli niemal 80% głosów! Wspaniałą asystą popisał się w dolicznym czasie gry Radosław Pruchnik. Słabsze występy notuje ostatnio Marcus da Silva i po tej kolejce stracił prowadzenie na rzecz "Alka". O miejscach 4 i 5 decydowały pojedyńcze głosy. Radosław Pruchnik zgromadził ich 15, Michał Szromnik 14, a Adrian Budka 13 i pozostał poza "piątką". Dla Michała Szromnika ten jeden punkt oznacza, że wspólnie z Marcusem zajmują pozycję wicelidera. Wszyscy trzej mają szansę na tytuł. 
 
Do klasyfikacji jesieni pozostały nam w Gdyni 2 spotkania: ligowe z  Termaliką oraz pucharowe z Koroną.
 

Klasyfikacja meczu z Chojniczanką.

 

1. Arkadiusz Aleksander 59% (333 głosy) - 5 pkt

2. Kamil Juraszek 20% (114)- 4 pkt

3. Tomasz Jarzębowski 4% (23 ) - 3 pkt

4. Radosław Pruchnik 3% (15)- 2 pkt

5. Michał Szromnik  3% (14) - 1 pkt

 

Łącznie na wszystkich oddano 564 głosy.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_4935_kopia_1345cac0c795a14578a149c6f7fa79ba.jpg

 

 Klasyfikacja po 8 meczach w Gdyni.

 

1. Arkadiusz Aleksander  - 22 pkt

2.3. Marcus da Silva, Michał Szromnik - po 20 pkt

4. Radosław Pruchnik  - 16 pkt

5. Tomasz Jarzębowski - 12 pkt

6. Piotr Tomasik - 5 pkt

7. Krzysztof Sobieraj - 4,5 pkt 

8. Michał Szubert, Adrian Budka, Kamil Juraszek - po 4 pkt

9. Marcin Radzewicz - 3 pkt

10. Mateusz Szwoch - 2 pkt

11. Dawid Kubowicz - 1,5 pkt

12. Michał Rzuchowski, Glauber - po 1 pkt


Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia