TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.08.2013

Piłkarz rundy: Aleksander pierwszy raz.

Tempo kolejek spowodowało, że do nadrobienia mamy podsumowanie meczu z...Flotą. Na szczęście także kolejne spotkanie wyjazdowe z Sandecją nie zepsuło kibicom nastrojów więc z czystym sumieniem możemy przyznać zaległe punkty w naszej zabawie.
 
Przypominamy, że podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności".
 
W ub. sezonie jesienią wygrał Marcus da Silva, na wiosnę najlepszy był Marcin Radzewicz.
 
Nowy sezon Arka w Gdyni rozpoczęła od wygranej z GKS-em Tychy 3:0. Najlepszy zdaniem kibiców w tym meczu był Marcus i on został pierwszym liderem naszej kalsyfikacji.
 
W drugim meczu w Gdyni, Arka wygrała w Pucharze Polski z Ruchem Chorzów po dogrywce 3:2. Kibice oddający głosy w naszej sondzie ponownie postawili na Marcusa.
 
Kolejne spotkanie z Flotą wygrane 3:0 to ponowny popis naszych najskuteczniejszych zawodników. Kibice docenili 2 bramki Arkadiusza Aleksandra, kolejne trafienie Marcusa , świetną grę w bramce Michała Szromnika (tu różnica wyniosła tylko 5 głosów!) oraz tradycyjnie Radosława Pruchnika. O piąte miejsce rywalizowało, aż 3 zawodników. Ostatecznie swoje punkty zdobył Glauber, który o 5 oczek wyprzedził kapitana Tomasza Jarzębowskiego oraz o 6 Mateusza Szwocha.
 
Potem jak wiemy był udany wyjazdowy mecz w Nowym Sączu, a  już w sobotę mecz z Okocimskim w Gdyni, a więc kolejna szansa na wygraną i zwycięstwo. 
 

Klasyfikacja meczu z Flotą:

 

1. Arkadiusz Aleksander 32% (312 głosów) - 5 pkt

2. Marcus da Silva 24% (234) - 4 pkt

3. Michał Szromnik  24% (229)- 3 pkt

4. Radosław Pruchnik 5% (53) - 2 pkt

5. Glauber  3%  (31) - 1 pkt


Łącznie na wszystkich oddano 968 głosów.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2474_kopia_1745b50e8c3253469c0fb3de9a2aa02d.jpg

 

Klasyfikacja po trzech  meczach w Gdyni.

 

1. Marcus da Silva  - 14 pkt

2. Radosław Pruchnik  - 9 pkt

3. Arkadiusz Aleksander - 8 pkt

4. Michał Szubert, Michał Szromnik - po 4 pkt

5. Tomasz Jarzębowski, Piotr Tomasik - po 2 pkt

6. Michał Rzuchowski, Glauber - po 1 pkt


Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 
 
 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia