TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.08.2013

Spotkanie z kibicami w Wejherowie za nami. Widzimy się w sobotę na stadionie!

Wczoraj w Wejherowie odbyło się spotkanie Fan Klubu Wejherowo z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym Arki Gdynia. Trzeba przyznać, że frekwencja mocno dopisała, co mamy nadzieję, potwierdza głód piłki nożnej oraz niecierpliwe oczekiwanie na pierwszy mecz Arki w Gdyni.
 
W pubie sportowym, w którym odbywało się spotkanie pojawiło się ok 50-ciu kibiców, z Arki natomiast obecni byli: trener Paweł Sikora, trener przygotowania motorycznego i diagnostyki Łukasz Radzimiński oraz zawodnicy Tomasz Jarzębowski (kapitan, obrońca), Marcin Radzewicz (pomocnik), Arkadiusz Aleksander (napastnik) i Mateusz Szwoch (pomocnik). Spotkanie poprowadził przedstawiciel kibiców Mariusz Jędrzejewski (Megafon).
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7709_cc778e947d99ae3af25e3bbe402c9a12.jpg
 
Spotkanie trwało godzinę, a z największą ilością pytań musiał się zmierzyć trener Paweł Sikora. Jak można się było domyślać dyskusja rozpoczęła się od pytań dotyczących ostatniego meczu w Ostródzie oraz wniosków jakie zostały wyciągnięte z jego analizy. Wszyscy wyrazili nadzieję, że w meczu w Gdyni będzie można zobaczyć bramki, które przyniosą drużynie upragnione 3 punkty. 
 
Kibice z aprobatą wypowiedzieli się o zmianach dotyczących składu drużyny. Kapitan Tomasz Jarzębowski zgodził się z kibicami, że w ostatnich sezonach tych zmian bylo bardzo dużo, co wpływało na destabilizację drużyny. W tym sezonie w końcu mamy drużynę, w której większość zawodników jest ze sobą ograna, zna się i zdążyła się już związać z klubem oraz pięknym miastem jakim jest Gdynia.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7712_f7c7e9928b0b3fec78c3e5064157e48e.jpg
 
Słowa uznania usłyszał młody zawodnik Mateusz Szwoch. Kibice zgodnie uznali, że podoba im się jego styl gry, oraz rzadko spotykana w tym wieku dojrzałość na boisku. Padły nawet porównania do dawnego zawodnika Arki Gdynia, a obecnego reprezentanta Polski Rafała Murawskiego. Mateusz skromnie zaznaczył, że gra w Arce  to dla niego duże wyróżnienie i jest świadomy tego jak dużo pracy jeszcze go czeka, żeby rozwinąć się w takim stopniu w jakim oczekuje od niego klub oraz kibice. 
 
Od Arkadiusza Aleksandra kibice chcieli deklaracji ilości strzelonych bramek w sezonie 2013/2014. Wspominając dawnych królów strzelców w Arce, chcieli żeby Arek zadeklarował, że w każdym sezonie ustrzeli przynajmniej 10 bramek. Arek złożył deklarację, co prawda nie co do ilości strzelonych bramek, gdyż na to nie zawsze ma wpływ, ale zapewnił że będzie dawał z siebie wszystko, żeby Arka  kończyła mecze zwycięsko.  
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7710_b7e12322f8b68315de8d952b79a5c67f.jpg
 
Nie zabrakło również nawiązań do historii Arki Gdynia. Kibice apelowali, żeby szczególnie w młodych zawodnikach budować większą więź z klubem poprzez przekazywanie wiedzy historycznej na temat klubu oraz byłych zawodników Arki, którzy swoimi osiągnięciami na stałe zapisali się w historii klubu. Padły również pytania o muzeum Arki Gdynia, którego kibicom bardzo brakuje. Klub zapewnił, że materiały historyczne są archiwizowane i czekają tylko na odpowiednie miejsce, w którym takie muzeum mogłoby powstać.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7711_95acd731f3e2c5bbe348290dd04d4a8d.jpg
 
 Serdecznie dziękujemy kibicom za przybycie oraz zapraszamy w sobotę na stadion!
 
 urba
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia