TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.07.2013

Relacja live ze sparingu!

Już w środę o godz. 16.00 Arka Gdynia zmierzy się w meczu sparingowym z Gryfem Wejherowo. Podobnie jak w poprzednich meczach, jutrzejszy również będzie można zobaczyć na żywo w internecie.

 

Wszystkim kibicom, którzy wykupili kody na pierwszy sparing Arki Gdynia z Olimpią Grudziądz, przypominamy, że zakupione kody, które nie działały na komputerach podczas pierwszej połowy sparingu, można wykorzystać na kolejnym, dowolnym transmitowanym sparingu Arki Gdynia. Znaczy to, że osoby, które nie wykorzystały dotychczas kodów, będą mogły wykorzystać je teraz.
 
 Do obejrzenia transmisji zapraszamy na stronę ARKA-TV.
 
Koszt obejrzenia jednego meczu sparingowego wynosi 5 zł (płatne przelewem) lub 7,38 zł (sms Premium nr 76624 o treści DPLIVE).
Jakość HD 1280x720 bitrate 1,5mbits HIGH (czyli łącze do odbioru minimum 2mbits), dla tych co posiadają gorsze łącza lub komputery proponujemy wybranie jakości obrazu MED lub LOW.
 
Najbliższy transmitowany sparing już w środę 17.07. o godz. 16.00., z Gryfem Wejherowo w Gdyni.
 
ZAPRASZAMY!
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia